⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)تغییر اندازه آبجکت زمانی که از ma …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تغییر اندازه آبجکت زمانی که از max به sketchUp

سلام من وقتی یه مکعب به ابعاد 1*1*1متر از max به اسکچاپ بردم کل ابعاد به هم به یک اندازه بهم خورد البته مقیاس هر دو نرم افزار روی سانتیمتر بود

سلام وقت تون به خیر باشه .? 

با چه فرمتی فایل رو انتقال دادین ؟ 

سلام خسته نباشید 

یک بار با فرمت 3Ds Export گرفتم 

یک بار هم با فرمت FBX Export گرفتم و این با transmutr وارد اسکچاپ کردم 

هر بار هم اندازه 100cm هر ضلع رو به 2540cm تبدیل کرد

سلام وقت تون به خیر باشه . 

موقع چک کردن نسبت و مقیاس در نرم افزار های مختلف 4 بخش وجود داره :

1 - مقیاس ویوپورت مبدا 

2 - مقیاس در هنگام اکسپورت گرفتن از مبدا در تنظیمات اکسپورت

3 - مقیاس در هنگام ایمپورت کردن در مبدا در تنظیمات ایمپورت

4 - مقیاس ویوپورت مقصد 

این 4 مورد گاهی همگی شون و گاهی چند تاشون باید دقبق رعایت بشن تا تغییر مقاس اتفاق نیوفته ( نیاز به تسلط بالایی داره )

به طور مثل در انتقال فایل از اسکچآپ به سینما4دی باید اسکچآپ به اینچ باشه تا به سانتیمتر درست توی سینما4 دی لود بشه ! خیلی مسخره ست ولی دلیلش اینه که برنامه نویسی مبدل به اینچ هست و قابل تغییر هم نیست . 

بنده از مکس به اسکچآپ انتقالی نداشتم که مقیاس برام اهمیت داشته باشه ولی فکر میکنم موارد بالا رو چک کنین حل بشه . 
در نهایت به جای شما بودم ؛ درگیر این موضوع نمیشدم و بعد از ایمپورت کردن با ابزار تیپ مژر اسکچآپ مقیاس فایل ایمپورت شده رو تنظیم میکردم .

بله

مرسی از راهنمایی تون

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???