⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️تمرین نور اینسکیپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تمرین نور اینسکیپ

سلام از نقدتون استفاده میکنم 🙂 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام فریما خانوم وقت تون به خیر باشه ? 

ماشا... اینقدر تمیز کار کردین که جای نقد خاصی باقی نمیذاره? 

هر سه موود نوری جذاب هستن و موردی از نظر نور به ذهن بنده نمیرسه . شاید افزایش بلوم در نور ظهر تون کمی آرتستیک تر ش میکرد . 

یه مورد هم درباره ی متریال چوب پایین صندلی ها احساس میکنم جا انداختین . تکسچرشون اینقدر ریز شده که حالت راه راه گرفته . 

ممنون الان دقت کردم متوجه شدم. همین نکته های کوچیکه دیگه از چشم شما پنهان نمیمونه.? 

انگیزه میگیریم ازتون اقای سروی?

نظر لطف شماست ? 

ما هم بنده ای از بندگان خدا ?

سلام خانوم بابا علی ? 

در صورتی که از هنرجوهای پکیج اینسکیپ مجموعه ما بودین ذکر کنین تا اثرتون در گالری آثار هنرجویان برتر به نمایش در بیاد 

سلام خانوم باباعلی تبریک میگم بابت کار عالی شما

برای درج اثر در گالری آثار نیاز به آی دی تلگرام یا اینستاگرام شما یا هر دو  وجود داره ممنون میشم همینجا ارسال کنین ?

نقل قول از ایمانه اسماعیل پور گنجی در 18/09/1399, 4:44 ب.ظ

سلام خانوم باباعلی تبریک میگم بابت کار عالی شما

برای درج اثر در گالری آثار نیاز به آی دی تلگرام یا اینستاگرام شما یا هر دو  وجود داره ممنون میشم همینجا ارسال کنین ?

سلام ممنونم ??. بنده از هنرجوهای دوره انسکیپ نیستم.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???