⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺رقیه تیموری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رقیه تیموری

چند نکته : 

_ حتی اگر سوالی ندارین سعی کنین با سر زدن به تاپیک های بقیه بهشون کمک کنین ? ( ممنون از تک تک دوستانی که در فصل اول کمک حال ما بودم) 

_ بنده عادت به پاسخ کوتاه ندارم ولی حجم کامنت های احتمالی امکان داره این بلا به سر پاسخ های بنده بیاد و حمل بر بی ادبی نشه . 

_ جناب نیکخواه  هستن برای کمک به بنده برای پاسخگویی کمپ  ولی همچنان استقبال میکنیم از مشارکت و فعالیت تمامی شما برای پوشش همدیگه .( متاسفانه برای بستگان جناب قاسمپور عارضه ای پیش اومده ؛سلامتی عزیزشون رو آرزو میکنیم ) 

_ تایم تحویل ورکشاپ پایانی این فصل پایان روز جمعه شب مورخ 30 آبان هست و میدونین که یک دقیقه اون طرف تر هم یعنی حذف از کمپآپ ✌

_ تحویل اثر با سایز کوچیک به معنی عدم ارسال اثر هست .

_ نظرات شما در مورد این فصل زمینه ساز روش تدریس و سنگینی سبکی اون در فصول دیگه میشه و ممنون میشم نظرات نوشتاری خودتون رو همینجا کامنت کنین .

_ قطعا پاسخ سوال هایی که در تاپیک های اشتباه ایجاد میشن داده نمیشه . شما یک تاپیک اختصاصی به نام خودتون در بخش "فوتوآرک " فروم دارین که خودتون ساختین ش و همونجا میشه محفل کرکسیون شما . 

_ حتما حتما حتما در نظرسنجی این فصل شرکت کنین ( همون داستان اسکریپت و لهستان و ارتش هیتلر!? )??

؟؟؟

اینم کار دوم که پاک شده بود 

و یه کار جدید

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

?

سلام وقتتون بخیر

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خسته نباشین? 

این فصل رو خیلی خوب یادگرفتین و ترکیب های سورس هاتون عالی شده 

باکس رو هم خوب روی زمین نشوندین فقط یخورده زیاده شاخ شاخه ش شارپ ه که میتونین یخورده باهاش بازی کنین بهتر بشه 

حجم کار رو بزرگ تر کنین الان اصلا کار کادر نداره 

اون دررختی هم که به باکس اضافه کردین مچ نشده اصلا 

نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 6:07 ب.ظ

سلام خسته نباشین? 

این فصل رو خیلی خوب یادگرفتین و ترکیب های سورس هاتون عالی شده 

باکس رو هم خوب روی زمین نشوندین فقط یخورده زیاده شاخ شاخه ش شارپ ه که میتونین یخورده باهاش بازی کنین بهتر بشه 

حجم کار رو بزرگ تر کنین الان اصلا کار کادر نداره 

اون دررختی هم که به باکس اضافه کردین مچ نشده اصلا 

ممنون چشم درستش میکنم

کارم رو تصحیح کردم ولی نمیدونم چرا آپلود نمیشه

حتی حجم کار رو هم  کاهش دادم ولی آپلود نمیشه 

سلام خانوم تیموری ?

امروز تحویل آثار B  هست و تایم تحویل اثری مثل اثر شما دیروز بوده . 

سلام

بله من دیشب تصحیحش کردم و فکر کردم آپلود شده ولی امروز فهمیدم که نشده

الان یعنی حذف شدم؟

سلام بله حذف شدین ? 

مشکل آپلود یک مقوله ی دیگر هست . 

امیدوارم در فرصت های دیگه بتونیم کنارتون باشیم 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???