⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل اول

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل اول

سطح فصل اول رو چطور ارزیابی میکنین ؟ ( نظرات جزئی تر رو کامنت کنین ? )
خیلی ساده بود و یک مقدار سنگین تر بشه .15 Votes · 21,13%
کاملا چیزی بود که انتظار داشتم .55 Votes · 77,46%
خیلی سنگین بود برام کاش یه مقدار آهسته تر پیش بریم.1 Vote · 1,41%
71 Participants

پس احتمالا اوت میشیم ?? من با خودم گفتم جلوتر بریم زمان بیشتر میشه مهندس سروی خیلی زحمت میکشین واقعا خداقوت یاد سربازی میفتیم دوره بعدی رو بذارید پادگان آپ ? این روند خیلی خوبه زور بالا سر آدم باشه البته هر شخصی تو زندگیش مشکلاتی داره ولی باید تلاش خودشو بکنه بازم ممنون جناب سروی عزیز ??

??? 

باید بچه هایی که حذف میشن رو بگیم کلاغ پر برن تا قشنگ حق مطلب ادا بشه ? 

وقتی من با تمام دغدغه ها و مشغله ها  دارم پا به پای بچه ها میام دیگه بقیه هم باید تلاش شون رو بکنن . ??

ممنون از وقتی که میزارید ،کاش برنامه زمان بندی بگید که کلا توی برنامه هفتگی مون تمرین ها بزاریم که فراموش نشه

سلام خانوم رفیع 

برنامه زمان بندی به بازخوردها بستگی داره . فعلا شما در نظرداشته باشین که هفته ای 2 تا ورکشاپ داریم . کمپآپ در مسیر ساخت آموزش قرار داره و طبق نتایج قسمت های بعدی ضبط میشه وگرنه میشد پکیج آموزشی از پیش ضبط و مدون شده ?

سلام وقتتون بخیر

دیروزتمرین ارسال کردم امانمیدونم دستتون رسیده یانه ؟ چون خودم هرچقدرمیگردم صفحه ای که تصویرآپلودکردم پیدانمیکنم :/

نقل قول از زینب سادات آذری در 26/08/1399, 12:51 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر

دیروزتمرین ارسال کردم امانمیدونم دستتون رسیده یانه ؟ چون خودم هرچقدرمیگردم صفحه ای که تصویرآپلودکردم پیدانمیکنم :/

سلام خانوم آذری وقت تون به خیر باشه ?
در ویدئوی 0 به صورت کامل در مورد نحوه ی دسترسی به تاپیک خودتون و آپلود اثرتون در اونجا صحبت شده .

salam khaste nabashin khedmate shoma

memar alvar alto

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از بهاره منعم در 27/08/1399, 7:20 ب.ظ

salam khaste nabashin khedmate shoma

memar alvar alto

سلام خانم منعم تصویر باید داخل تاپیک خودتون آپلود بشه همون قسمتی که ثبت نام کردین اینجا بررسی نمیشه کامنت شما ضمنا تصویر با کیفیت بالاتر مدنظر مهندس سروی هست موفق باشید

سلام ببخشید تو قسمت تاپیک با حتما باید با لب تاپ وارد سایت شیم تا گزینه ارسال پاسخ ببینیم؟  

سلام خانوم منعم ?

خیر خوشبختانه وبسایت جدید کاملا رسپانسیو هست و با موبایل هیچ مشکلی نداره ?

همچنین زمان ارسال اثر تموم شده و تاپیک هایی که اثر ارائه نکردن بسته شدن . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???