⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپدانلود پلاگین round corner و پیش …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

دانلود پلاگین round corner و پیش نیاز

سلام وقتتون بخیر،

برای  نصب پلاگین round corner  پیش نیازش libfredo6 هست که بازخودش پیش نیازش su2017و above هست ؟ از سایت sketchucationدانلود کردم ،اسکچاپ ۲۰۱۹

هیچ کدومشون رو نتونستم نصب کنم ، 

ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید ??⚘

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

Su2017 یعنی اسکچاپ 2017   و همچنین above به معنی "در بالا "  هست و معنی تخصصی نداره . نمیدونم این 2 مورد رو کجا مطالعه کردین ولی پیش نیاز نیستن و ترجمه ی اشتباه شده . 

شما برای round corner به پیش نیاز  Libfredo6 نیاز دارین و نصب شون هم چیز خاصی نداره . این که میگین نتونستین نصب شون کنین رو من متوجه نشدم منظورتون چیه ؟ خطا دریافت کردین یا چی ؟ 

ممنونم نصب شد، ⚘⚘

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???