⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپجا به جایی آکس اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

جا به جایی آکس اسکچاپ

درود و عرض ادب مجدد

یه سوال داشتم؛ نمیدونم جای درستی مطرح میکنم یا خیر

میخوام  pivot یه کامپوننت رو تغییر بدم جوری که توی این عکس محورای آبی و قرمز ثابت باشن و فقط جهت مثبت محور سبز معکوس چیزی که الان هست بشه. ولی هرچی میچرخونم اون حالتی که میخوام بدست نمیاد.

آیا کلید خاصیو باید بگیرم یا قلق خاصی داره این کار

سلام رحمان جان ? 

وقتی ابزار آکس رو انتخاب میکنی ؛ روی نقطه ی کنج کلیک کن . این اولین کلیک هیچ زاویه ای نداره فقط نقطه شرو فیکس میکنه . حالا بعد از این اولین کلیک موس تو به هر سمت که بره محور قرمز به همون سمت متمایل میشه ؛ یعنی نقطه ی بعدی رو که مشخص کنی داری محور قرمز رو میشناسونی . یعنی محور قرمز میشه بین خط بین کلیک اول و کلیک دومت .

نقل قول از نبی سروی در 11/01/1400, 7:32 ب.ظ

سلام رحمان جان ? 

وقتی ابزار آکس رو انتخاب میکنی ؛ روی نقطه ی کنج کلیک کن . این اولین کلیک هیچ زاویه ای نداره فقط نقطه شرو فیکس میکنه . حالا بعد از این اولین کلیک موس تو به هر سمت که بره محور قرمز به همون سمت متمایل میشه ؛ یعنی نقطه ی بعدی رو که مشخص کنی داری محور قرمز رو میشناسونی . یعنی محور قرمز میشه بین خط بین کلیک اول و کلیک دومت .

با کلیک اول محور قرمز فیکس میشه؛

ولی برای محورای سبز و آبی فقط یه کلیک فرصت داریم. یجورایی بهم متصل هستن و وقتی سبز رو معکوس میکنم اجبارا محور آبی هم عکس میشه.

آیا کلیدی رو نباید بگیرم تا این اتصال شکسته بشه و بتونم دوتای بعدی رو هم تک تک هر سمت که میخوام جاگذاری کنم؟

نقل قول از رحمان استکی در 13/01/1400, 9:46 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 11/01/1400, 7:32 ب.ظ

سلام رحمان جان ? 

با کلیک اول محور قرمز فیکس میشه؛

ولی برای محورای سبز و آبی فقط یه کلیک فرصت داریم. یجورایی بهم متصل هستن و وقتی سبز رو معکوس میکنم اجبارا محور آبی هم عکس میشه.

آیا کلیدی رو نباید بگیرم تا این اتصال شکسته بشه و بتونم دوتای بعدی رو هم تک تک هر سمت که میخوام جاگذاری کنم؟

نه رحمان جان درست ش همینه 

موس رو بچرخون تا حالتی که میخوای جور شه 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???