⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹تنظیمات متریال بطری نوشیدنی اسکچا …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تنظیمات متریال بطری نوشیدنی اسکچاپ

سلام مهندس. وقت شما بخیر. ببخشید درمورد تنظیمات متریال یطری های نوشیدنی که خودشون تکسچر دارن یک سوال داشتن. من این بطری ها رو حالا هر رنگی باشه تکسچرشون چه روشن چه تیره، توی تنظیمات متریال وقتی شیدر رو گلس انتخاب میکنم کلهم مشکی میندازه. میشه لطف کنید بفرمایید چه تنظیمات دیگه ای رو باید اعمال کنم که تکسچر دیده بشه؟ ممنون

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

آبجکت مدذ نظرتون رو زیپ کنین و با همون نوری که داره و ارسال کنین تا بررسی ش کنم . دقت کنین بقیه صحنه تون نیاز نیست و حدالمقدور صحنه رو سبک کنین . 

تاپیک به VIP تیا رندر منتقل شد . 

خیلی ممنون. لطف میکنید.صحنه رو خلوت کردم. شد 4 مگ .اوکی هست؟ اگه زیاده بفرمایید تا کم کنم. البته فک میکنم 4مگ هم واسه چنین صحنه ای که هیچی نداره زیاده

سلام مجدد ? خوب یه جوری جواب تون رو بدم که آب بشین برین توی زمین ? 

برای هر چیزی در دنیای رندرینگ 2 پارامتر ماثر داریم : 1 - تنظیمات نور  2- تنظیمات متریال 

شما از تنظیمات نور برای تریسینگ عمق شیشه ها اگاه بودین و پارامتر اکستندد تریسینگ روشن بود ولی متریال : 

هر متریال 2 وجه داره ( چه در اسکچاپ چه در هر نرم افزار دیگه ای )  - پشت و رو . همیشه در متریال های شیشه ؛ امیتر ؛ ترنسلوسنت و SSS پشت صفحه رو هم چک کنین . شما متریال پشت این بطری ها رو به اشتباه چوب داده بودین یعنی از داخل تو پر بود و سیاه میشد( دادن متریال از بیرون گروه یا کامپوننت و اعمالش به هر چی داخلش هست ) . حالا از این مسئله گذشتیم و بطری دیگه سیاه نیست ولی متریال جذابی هم نداره . چرا ؟ چون لیبل بطری نمیتونه همون ویژگی شیشه خالی رو داشته باشه . باید تفکیک بشه . من چیکار کردم ؟ خیلی دم دستی از همون تکسچر خودش یه مسک درست کردم و یک لایه مسک شده برای لیبل ساختم و یه لایه هم زیرش برای خود شیشه . بسیار میشه تمیز تر کار کرد ؛ فقط زدم که منظورم رو برسونم . 

لینک دانلود فایل : 

https://uupload.ir/view/04.1_zrg2.rar

بازهم از این سوال ها بپرسین ??

سلام علیکم. خیلی ممنون بابت پاسخ گویی تون???ایشالله چند روز دیگه پروژه رو همکاران عزیزتون برا مسابقه بفرستن و رتبه 1 بیاره بعد این سوال مثل یک خاطره خوب در ذهن ها حک شه? (ایکون ارزو بر جوانان عیب نیست)

یعنی اینقدر سوال بد بود که من باید اب بشم برم تو زمین؟?پس چرا من چنین حسی ندارم اتفاقا فک میکنم خیلی سوال مفیدی پرسیدم?‍♀️?‍♀️?‍♀️ دیگه هیچی تو این دنیا سر جاش نیست مهندس.

??

سوال مفهومی بود و مشکلی نداشت ؛ منتها این مفاهیم رو بنده بارها در آموزش های مختلفی بهشون اشاره کردم ?

عهههه?‍♀️?‍♀️?‍♀️ اصلا یادم نبود.البته میدونید شاید اون موقع که شما فرمودید و من هم قطعا دیدم متوجه نشدم مثالش کجا میشه تا الان هم برام پیش نیومده بوده برای همین فوقع ما وقع. درهرصورت دست شما درد نکنه و شرمنده. واجب شد مجددا صدای شما و اموزش هاتون طنین انداز شه در خونه ما? 

??? تکرار باعث دوام دانش میشه ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???