⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️نمای مدرن اینسکیپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نمای مدرن اینسکیپ

سلام جناب سروی عزیز. خوشحال میشم در مورد کارم نظر شمارو بدونم?

سلام عطا جان? 

تصویی آپلود نشده متاسفانه☺

درستش کردم?

بازهم من چیزی نمیبینم?

ایشالله که الان درست شده??

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از محمدعطا قره شیر در 05/09/1399, 9:27 ق.ظ

ایشالله که الان درست شده??

درست شده آقا ماشالله فقط جسارتا اون بالای ساختمان پرنده هستش یا المان روی خود ساختمان ؟

خیلی مخلصیم. اون حاصل تراوشات ذهن خلاق کارفرما بوده??

نقل قول از محمدعطا قره شیر در 05/09/1399, 9:48 ق.ظ

خیلی مخلصیم. اون حاصل تراوشات ذهن خلاق کارفرما بوده??

???? 

سلام مجدد عزیز وقت تون به خیر باشه? 

کار بسیار جذابی شده - حال میده یه انیمیشن کوتاه 4 ثانیه ای از همین دوربین به جلو بگیری  ! ( حیف که اینسیکپ آبجکت متحرک نداره ) 

در مورد اینکار من حس میکنم خط آسمون گم شده . یعنی مشخص نیست کجا ساختمون تموم میشه و آسمون شروع میشه . 

ممنون میشم بقیه کارهایی هم که همین چند ساعت توی فروم گذاشتی رو مجدد بذارین - امکان انتقال نداشتن و حذف شدن?

کارهای خیلی خوبی بودن ولی بذارین توی این تاپیک که اینجا روشون صحبت کنیم

همچنین تاپیک به تالار عمومی " نقد و بررسی آثار شما منتقل شد " ?

قربان شما
آره خودمم فکر میکنم خط ساختمون یکی شده با آسمون و از بین رفته. اگه یکم کنتراست بینشون باشه بهتر دیده میشه
چشم میزارم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???