⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️نمای مدرن اینسکیپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نمای مدرن اینسکیپ

سلام مهندس جان
کارو اصلاح کردم
لطفا ببینین و نظر بدین

خسته نباشی عزیز 

قطعا خیلی بهتر شد?? 

فقط من حس میکنم اون فضای سبزی که پایین سمت راست کار اضافه کردین نچسبیده به کار و همو نماشین خالی جذاب ترش میکنه . 

عالی تاپ گالری باید برین انصافا ☺

یه چیز دیگه بگم الان دیدم??? 

متریال مشکی سیم و ترانس تیر برق  انگار RGB 000  هست . یعنی سیاه مطلق هست که غلط محسوب میشه مثلا باید 10101010 باشه و یه نمه رفلکت رافنس دار  داشته باشه .(چون توی طبیعت همچین مشکی خالصی نداریم )

خیلی کارتون عالی شده

مدل تیر برق رو از کجا پیدا کردین و ماشین رو چطوری بلار کردین؟

خسته نباشید و تبریک بابت کار عالیتون

نقل قول از نبی سروی در 14/09/1399, 10:33 ق.ظ

متریال مشکی سیم و ترانس تیر برق  انگار RGB 000  هست . یعنی سیاه مطلق هست که غلط محسوب میشه مثلا باید 10101010 باشه و یه نمه رفلکت رافنس دار  داشته باشه .(چون توی طبیعت همچین مشکی خالصی نداریم )

خیلی خیلی ممنونم بابت راهنماییتون. رندر الان نسبت به قبلی خیلی بهتر شده مخصوصا به لحاظ جزئیات
باشه چشم. اونم درست میکنم. مارو از چی میترسونین???

نقل قول از وحید در 14/09/1399, 11:07 ق.ظ

خیلی کارتون عالی شده

مدل تیر برق رو از کجا پیدا کردین و ماشین رو چطوری بلار کردین؟

خیلی ممنونم از شما
از سایت 3dwarehouse. بهترین سایت برای پیدا کردن آبجکتای باکیفیت برای اسکچاپ. فقط کافیه اندکی وقت بزارین و سرچ کنین. مخصوصا داخل کالکشن های مختلف و افراد و شرکتای خاص که آبجکت میسازن
راستی ماشین هم با استفاده از فتوشاپ و ایفیکت motion blur به این شکل دراوردم

نقل قول از اشکان درویش در 14/09/1399, 12:15 ب.ظ

خسته نباشید و تبریک بابت کار عالیتون

بسیار سپاسگزارم???

نقل قول از نبی سروی در 14/09/1399, 10:33 ق.ظ

چطور شد مهندس جان؟!!

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???