⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر نمای ساختمان خارجی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر نمای ساختمان خارجی

سلام و درود بر شما
مهندس جان لطفا کارمو نقد کنین بازم?
کلا با شبیه سازی محیط برای متریالهای آجری مشکل دارم
ولی با توجه به رفرنس هایی که دیدم معمولا تو آب و هوای ابری که خورشید مستقیما وجود نداره برای متریال آجر استفاده میکنن

نمونه 2

نمونه 3

نمونه 4

خسته نباشی عزیز ? 

با ابنکه متریال جر توی آب و هوای خاصی خوب میشه اصلا موفق نیستم . 

به صورت کلی توی این کار فضای خالی و بی جزییات و تکسچرهای تکراری زیاد وجود داره . 

حتما آمو نرو پست پرو کنین و لبه ها رو درت 

نقل قول از نبی سروی در 26/11/1399, 1:15 ق.ظ

خسته نباشی عزیز ? 

با ابنکه متریال جر توی آب و هوای خاصی خوب میشه اصلا موفق نیستم . 

به صورت کلی توی این کار فضای خالی و بی جزییات و تکسچرهای تکراری زیاد وجود داره . 

حتما آمو نرو پست پرو کنین و لبه ها رو درت 

قربان شما
آره صحنه رو که با جزئیات پر خواهم کرد. فقط میخواستم ببینم کدوم تم نوری بهتره از نظر شما. به نظر خودم نمونه 4 خوب شده و حتی میشه یکم شدت خورشید هم بیشتر کرد.
شاید کادر دربین اگه یکم بسته تر باشه هم بهتر بشه
و اینکه جمله آخرو متوجه نشدم چی نوشتین?

در مورد نور بنده فکر میکنم هر موود نوری رو میشه به کار داد منتها جزییات و نحوه ی پیاده سازی شون فرق میکنه . 

تیربرق رو بیارین سمت راست تر - تقریبا جایی که اون دایره روی زمین هست تا از خط عمودی ساختمون فاصله بگیره . 

جمله ی آخر کامنت قبلی : 

حتما آسمون رو پست پرو کنین و لبه ها رو درت 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???