⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺روژین باوندپور

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

روژین باوندپور

از طرف انجمن علمی معماری رازی

سلام استاد 

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام روژین خانوم ? 

خیلی عجیبه که من تاپیک شما رو تا حالا ندیده بودم ??? 

ترکیب خوبی شده . منتهی مراتب تصویری که انتخاب مکینین باید بک گراندش سفید یا سیاه مطلق باشه . 

همچنین سایز مناسب تری داشته باشه 

سلام عزیز ?

عدم توجه شما به پاسخ تاپیک و اصلاح اثرتون باعث میشه شما در مرحله ی دوم جبران مافات کنین و جزو آثار برجسته که استوری میشن باشین در غیر این ضورت از کمپآپ حذف میشن .

?

حتما استاد

تمام تلاشمو میکنم?

?

سلام استاد

ممنونم از تدریس عالیتون

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم پاوند پور خسته نباشین ? ممنون از نظر لطف شما 

بافت های جالبی به کار اضافه کردین ولی درخت ها و پوشش های گیاهی دیگه این کار از قبل در سورس تون بودن . 

باید سورس خام تری انتخاب کنین .

کمتر از 12 ساعت تا تحویل فرصت هست ?

با توجه به پایان زمان مجاز ارائه ی تمرین فصل دوم این تاپیک قفل شد ? 

بعضی وقت ها ما فقط چند سانتیمتر مونده به موفقیت تسلیم میشم 

از فتوشاپ ناامید نشین و تسلیم نشین   کمپ فشرده ست  ولی فتوشاپ ساده ست☺  این کمپآپ بهانه ای باید بشه برای پیشرفت شما

از آشنایی شما با مجموعه ی آپ اسکچ آپ خوشحال شدیم ? ( مشاهده فصل سوم برای عموم بلامانع است)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???