⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺زهرا شکرالهی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

زهرا شکرالهی

12

فقط یه سوال داشتم ...

چطور میشه مثل اون مثالی که برای عکس سیگار زدین ، یه رنگ ( مثلا همون قرمز ) رو در یک تصویر نگه داشت و saturation بقیه عکس رو گرفت ؟

چون اونجوری که ما تمرین کردیم ،یه رنگ رو از تصویر سلکت میکردیم و بعد saturation اون رنگ رو کم میکردیم

یکی از دوستان دنبال پرزنت مینیمال بودن 

کاش کار شما رو میدیدن - خسته نباشین? 

باید مسک رو اینورت کنین با CTRL+I  

حالا حالا ها کار داریم نگران نباشین?

آهان خیلی ممنونم ????

نقل قول از Zahraa Shokrollahi در 30/08/1399, 6:43 ب.ظ

سلااام عصرِ نزدیک به شبتون بخیر ?

مرسی برای آموزش کامل و جامعتون خسته نباشین حساااابی ???

تمرین فصل دو خدمت شما ??

این سایت پلان از حجم 5 دقیقه ای بود که تو اسکچاپ زدم و ازش ویوو گرفتم و تا قبل از این تمرین وجود خارجی نداشت ?

دلم میخواست ساده و گویا باشه ...

و کارم رو برای اینکه آپلودش راحت تر باشه با همون نرم افزار ریسایزی که داشتیم ، ریسایزش کردم ?

?? وااای من عاشق کارِتون شدم 

با اینکه بقول خودتون کار از قبل موجود نبوده اما با حرکتی که روش زدین بسی جذابش کردین. خسته نباشید ????

عالی

نقل قول از زهرا خادمی در 01/09/1399, 0:32 ق.ظ
نقل قول از Zahraa Shokrollahi در 30/08/1399, 6:43 ب.ظ

سلااام عصرِ نزدیک به شبتون بخیر ?

مرسی برای آموزش کامل و جامعتون خسته نباشین حساااابی ???

تمرین فصل دو خدمت شما ??

این سایت پلان از حجم 5 دقیقه ای بود که تو اسکچاپ زدم و ازش ویوو گرفتم و تا قبل از این تمرین وجود خارجی نداشت ?

دلم میخواست ساده و گویا باشه ...

و کارم رو برای اینکه آپلودش راحت تر باشه با همون نرم افزار ریسایزی که داشتیم ، ریسایزش کردم ?

?? وااای من عاشق کارِتون شدم 

با اینکه بقول خودتون کار از قبل موجود نبوده اما با حرکتی که روش زدین بسی جذابش کردین. خسته نباشید ????

?? لطف دارین مرسی از شما

نقل قول از مصطفی حسینی در 01/09/1399, 2:33 ق.ظ

عالی

خیلی ممنونم ???

سلام خانوم شکرالهی

تاپیک شما به دلیل عدم ارسال اثر فصل سوم قفل شد ?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???