⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)ساخت داینامیک کامپوننت/اکشن فتوشا …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

ساخت داینامیک کامپوننت/اکشن فتوشاپ در اسکچاپ

سلام و ‌درود

وقتتون بخیر

اول بابت عنوان عذرمیخوام. نمیدونستم موضوع رو چطور بنویسم

من دقت کردم توی طراحی کابینت و کمد که انجام میدم اکثر یونیت هارو تکراری دارم مدل میکنم

فرم و مسیر طراحیشونم کاملا یکیه و فقط تفاوت سایز دارن

مدل آماده هم نمیتونم بسازم و اسکیل کنم چون تمام جداره ها و فاصله بین درها و فرم آبجکت هایی مثل دستگیره و اکسسوری هارو بهم میزنه

آیا میشه چیزی مثل اکشن های فتوشاپ داشت که این مسیر مدلینگ رو روی یک باکس ساده طی کنه؟

یا پلاگینی نوشته بشه که صرفا بهش سایزهارو بدم و طبق چیزی که قبلا تعریف کردم بهم یونیت با در و طبقات مشخص بده.

داینامیک کامپوننت ها هم هستن ولی هم نمیدونم چطور ساخته میشن و چطور باید یاد بگیرمشون و هم برام سواله آیا میشه ازشون برای این منظور که گفتم استفاده کرد یا نه

سلام رحمان جان 

جای خوبی سوالات رو مطرح کردی 

بله دقیقا داینامیک کامپوننته ا و اخیرن هم لایو کامپوننت های اسکچاپ به همین منظور به وجود اومدن . با یه سرچ کوچیک توی یوتیوب میتونی یاد بگیری قضیه چیه .?

نقل قول از نبی سروی در 22/11/1399, 4:57 ب.ظ

سلام رحمان جان 

جای خوبی سوالات رو مطرح کردی 

بله دقیقا داینامیک کامپوننته ا و اخیرن هم لایو کامپوننت های اسکچاپ به همین منظور به وجود اومدن . با یه سرچ کوچیک توی یوتیوب میتونی یاد بگیری قضیه چیه .?

ممنونم ازتون ?

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???