⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺شیوا بهزادی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

شیوا بهزادی

سلام استاد سروی وقت بخیر?

(تمرین ورکشاپ دوم)

فقط اون عکس درخت ک تو فایل ضمیمه داده بودید تو فتوشاپ بنده باز نشد نتونستم استفاده کنم ازش

و ی سوال ?من layer هارو ک میخواستم merge کنم یا flat یا save کنم اخرین تغییراتی ک دادم و مثلا یک blend mode گذاشتم رو اعمال نمیکرد واسه save کردن وتا مرحله قبلترش saveمیشد واسه همین پیرینت اسکیرین گرفتم 

مشکلش کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم بهزادی 

برای باز نشدن تصویر درخت میتونین توی paint ویندوز بازش کنین وفرمتش رو عوض کنین یا خطا داده شده رو + photoshop گوگل کنین . توی تاپیک یکی دیگه از دوستان لینک دادم خاطرم نیست کی بود . 

کارخوبی شده منتها پرداخت نیاز داره . سطح پیاده رو و زمین و سقف ها همه سفید هست و تفکیک نشده . سایه کاربه شدت غلیظ و سیاه هست و نباید اینجور باشه . 

از فتوشاپ تون اسکرین بگیرین من باب سوال آخرتون و بفرستین . 

خیلی ممنون چشم درست میکنمش

درمورد سوال هم مثلا من بلند مود لاینر برن رو اعمال کردم ولی میخواستم سیو کنم عکسو انجام نمیشد و به این صورتی که عکسو میفرستم براتون سیو میشد

به خاطرهمین به جای سیو کردن از صفحم اسکیرین گرفتم

فایل های آپلود شده:

استاد کارایی که گفته بودید رو انجام دادم امیدوارم خوب شده باشه

فایل های آپلود شده:

خیلی بهتر شد خسته نباشین 

ولی سایه رو نابود کردین - نه به این به نمکی نه به اون شوری?

سلام جناب سروی عزیز خسته نباشید

تمرین ورکشاپ سوم خدمت شما

فایل های آپلود شده:

الان دیدم اون لایه زرد افتاده رو پرسوناژام??‍♀️

اگه مورد دیگه ای هست بفرمایید اصلاح کنم?

سلام خانوم بهزادی 

سوژه تون بسیار هوشمندانه انتخاب شده 

ولی نتیجه اثر گیرایی لازم رو نداره 

حس میکنم این پالت رنگی برای این پرزنت مناسب نیست و به کل تغییر بدین رفرنس رو ( هر چند خود رفنس هم به زحمت تونسته گلیم ش رو از آب بکشه بیرون ) 

سلام استاد وقتتون بخیر 

من ی کارجدید زدم 

ایشالا این خوب باشه?

فایل های آپلود شده:

??

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???