⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺صادق قاسمپور

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

صادق قاسمپور

12

سلام و خسته نباشید

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام صادق جان ? 

آقا شما که دیگه سیستم عضویتت تون فرق داره که ? ما شما رو دست راست حساب میکنیم و میخوایم کلی کمکمون کنین 

البته از یکشنبه ???

نقل قول از نبی سروی در 23/08/1399, 1:38 ق.ظ

سلام صادق جان ? 

آقا شما که دیگه سیستم عضویتت تون فرق داره که ? ما شما رو دست راست حساب میکنیم و میخوایم کلی کمکمون کنین 

البته از یکشنبه ???

چشم مهندس تا جایی که در توانم باشه در خدمتم

از ثانیه ثانیه وقا خالی استفاده میکنم که برسونم خودم رو

جناب سیحون که ماشالله همه رو گور به گور کردن? پرتره خوب نداشتن ولی جاشون خالی بود یادشون گرامی

فایل های آپلود شده:

سلام صادق جان خسته نباشی

اتفاقا دوستان زیادی یادشون رو زنده کردن ! 

سلامر مجدد مهندس کم و کاستیش رو ببخشید

بقدری فورس کار زدم که از تصورتون خارج هست ناهار و کار زدن همزمان

فردا پدرم عمل داره انرژی مثبتتون رو میخوام✌

فایل های آپلود شده:

به به صادق عزیز

فکر نمیکردم این فصل رو انجام بدی - بااب شما کلی دردسردارین - اول اون ور رو اوکی کن بعد کمپآپ هست و کمک دستی شما . 

کار که عالی شده نیاز به انرژی مثبت من نیست !???

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 5:58 ب.ظ

به به صادق عزیز

فکر نمیکردم این فصل رو انجام بدی - بااب شما کلی دردسردارین - اول اون ور رو اوکی کن بعد کمپآپ هست و کمک دستی شما . 

کار که عالی شده نیاز به انرژی مثبت من نیست !???

انرژی مثبت برا پدرم میخوام

فردا به خوشی بگذره ما بیایم این سمت جبران زحمت کنیم

به سلامتی باشه عمل شون  

اتفاقا چند روز پیش یکی از دوستان نزدیک همین عمل رو داشتن 

استرس روی خانواده زیاده همیشه ولینهایت تنها چیزی که میمونه خوشحالی بعد از عمل موفقیت آمیز هست ?❤

سلام و خسته نباشید خدمت مهندس سروی عزیز

خداروشکر مشکلم به سلامتی حل شد

اگر نیاز به ادیت داشت لطفا بهم بگید

ای کاش مثل کمپاپ اینسکیپ آزاد بودم

فایل های آپلود شده:

سلام صادق جان 

خوب خدا رو شکر به سلامتی گذشت  

در مورد کارت : 

توی فصل سوم یک مقدار توقع بالا رفته ? کار جزییات ش بالاست ولی چیزی که باید باشه نیست 

تاپیک بچه هایی که کارشون تایید شده رو یه چک بکن که انتظاری که از استایل کارها میره رو دستت بیاد ?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???