⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺طاهره رحمانی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

طاهره رحمانی

خسته نباشین? 

تصویر سورس تون رو هم ارسال کنین 

استاد مینویسه یک خطا رخ داده

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

استاد سورس تمرین فصل 5

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم طاهری 

بنده یه سری تغییرات توی فروم دادم تا این تاپیک به حالت عادی خودش برگشت و البته چند پست شما حذف شد . 

شما الان اینجا 2  تا تصویر آپلود کردین بعد پیام من . اگه تصویر دیگه ای هم آپلود کردین ( و من حذف ش کردم ) اون تصویر یا تصویر ها رو ZIP کنین و ارسال کنین که ببینم داستان شون چی بوده که با پاک شدن شون تاپیک تون برگشت . 

در مورد اثرتون :

بسیار اثر عالی شده - منتهای مراتب این اثر رو میشه با اطلاعات فصل 4 هم زد . یعنی هدف ورکشاپ چیز دیگه ای بوده و شما به مسیر دیگه ای رفتین . 

تمامی دوستانی که اینکار رو کردن ( حالا یا وقت نکردن فصل 5 رو ببینن یا نتونستن با روش گفته شده تصویر کامپوزیت کنن ) از کمپآپ حذف شدن . 

که متاسفانه شما هم علارغم اثر خوبتون شامل این قضیه میشن و باید باهاتون خداحافظی کنیم ?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 4:48 ب.ظ

در مورد اثرتون :

بسیار اثر عالی شده - منتهای مراتب این اثر رو میشه با اطلاعات فصل 4 هم زد . یعنی هدف ورکشاپ چیز دیگه ای بوده و شما به مسیر دیگه ای رفتین . 

تمامی دوستانی که اینکار رو کردن ( حالا یا وقت نکردن فصل 5 رو ببینن یا نتونستن با روش گفته شده تصویر کامپوزیت کنن ) از کمپآپ حذف شدن . 

که متاسفانه شما هم علارغم اثر خوبتون شامل این قضیه میشن و باید باهاتون خداحافظی ک

مرسی از نظرتون و مرسی از وقتی که گذاشتید این مدت

بسیار سپاسگزارم

استاد فیلم فصل های اینده رو میتونیم داشته باشیم؟

خواهش میکنم? 

فصل بعدی تغییر لایسنس داریم و شما دسترسی ندارین . 

امیدوارم در فضاهای دیگه بتونیم در کنارتون باشیم .

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???