⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺عاطفه زارع زادگان

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

عاطفه زارع زادگان

سلام.اینم از استوری من.شبتون بخیر.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم زارع زادگان 

ممنون بابت استوریمتفاوت تون ولی زدین بنر ما رو ترکوندین ?????

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین ?

سلام متشکرم.میخواستم مخاطبین کاملا با اولین نگاه درک کنن موضوع مربوط به فتوشاپه D:

??

سلام خدمت شما.امیدوارم مورد قبول باشه.انتقادات و پیشنهادات رو پذیرا هستیم. 🙂

از تصاویر دوردار استفاده کردم سعی کردم تمیز کار کنم و البته با لایه سیاه سعی کردم تصویر و سیاه سفید کنم.ولی نمیدونم موفق بودم یا نه.البته سیاهی رو صد در صد نذاشتم.حس کردم کمی رنگ میتونه افتابی که تو چهره آقای دانشگر افتاده رو توجیه کنه.

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم زارع زادگان ? 

سایز تصویر کوچیک ه که قابل پذیرش نیست . براش کاری هاتون هم تمیز در نیومده - دنبال بک گراند مطلقا سفید یا مطلقا سیاه باشین .

سلام.تمرین خدمت شما.جناب سروی شما وی پی ان مناسب برای ویندوز میشناسین؟من مشکلم اینه که وی پی انم کار نمیکنه که از سایت های خوب عکس با کیفیت دانلود کنم.مجبورا عکس رو مثلا از پینترست با گوشیم سیو میکنم بعد با واتس اپ میفرستم به سیستمم که این خودش کیفیت و میاره پایین.

فایل های آپلود شده:

اینم یه تمرین دیگه 🙂

فایل های آپلود شده:

اینم یه تمرین دیگه 🙂

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم زارع زادگان تصویر خوبی شده?

شرکت speed vpn  رو پیشنهاد میکنم . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???