⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه باقری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه باقری

سلام خانوم باقری عزیز ? 

قطعا همچین ارفاقی در کمپآپ وجود نداشته و نخواهد داشت . 

اگه میتونین اثر با حالت B خلق کنین و تا پایان امشب تحویل بدین ؛ در غیر این صورت باید باهاتون خداحافظی کنیم . 

🙁
میشه راهنمایی کنین چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟ من سعی کردم اکثر تاپیک دوستان رو نگاه کنم ولی نتونستم اثر B پیدا کنم

اثر خانوم درویش 

خانوم باباعلی 

آقای غلامی

رو چک کنین 

دوباره سلام.

من سعی کردم از همه مواردی که تو ویدیو ها گفته شد به صورت کامل استفاده کنم.

فقط مشکلی که وجود داشت هی ارور میداد که اجازه اپلود با این پسوند رو ندارم برای همین لینک عکسارو میفرستم

سلام خسته نباشین ? 

سایز کار خیلی بالاست هاا از اونور بوم افتادین ?

از اثر B انتظار به مراتب بیشتری میره . 

الان سایه هاتون باگ دارن و هویت درخت های کاج کلا داغون شده . 

من خیلی زمان گذاشتم معذرت میخوام که به اندازه کافی مطلوب نبوده

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خسته نباشین ?

شرایط سایه ها خیلی بهتر شد ولی درخت ها همچنان درخت ها باگ دارن خانوم مهندس  

در نظر بگیرین با توجه به صعود مشروط شما در فصل سوم نیاز به حضور در آثار برتر هم داشتین که این اتفاق نمیوفته . 

این اثر خوبی شده و حتی در سطح B هم قابل پذیرش هست . منتها شما به چیز فراتر از این برای شسته شدن صعود مشروط تون نیاز داشتین .

امیدوارم در فضاهای دیگه بتونیم کنارتون باشیم . 

خیلی ممنون از زحماتتون ، خیلی حیف شد واقعا نهایت تلاشمو کردم و دوست داشتم ادامه بدم چون این اولین بار بود که از فوتوشاپ استفاده میکردم و اموزش میدیدم .

بازم تشکر و  خسته نباشید

ایشاالله در فرصت های بعدی ? 

مسیرتون رو ادامه بدین ؛ دنیای فتوشاپ غنیمت هست ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???