⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه محمدی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه محمدی

نقل قول از محدثه انصاری در 26/08/1399, 3:31 ب.ظ

از اینایی که کار کردی دومی برای ارائه بهتره ولی مشکلش همین پس زمینه اشه

اره محدثه جان

من خودمم دومی رو پسندم بود فقد عکساش برای این ترکیب خوب در نمیومد

اره فاطمه جان بعدش متوجه شدم 

مررسی?

سلام وقتتون بخیر???

ببخشید سایتی اطراف پلان حتما باید سرسبز و اطرافش اب باشه؟؟

من پلانی که دارم اطرافش کویری هست

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

بسیا متفاوت و عالی میشه✌

حتما  درخت ها و ماشین ایناش رو پاک کنین بعد ببرین فتوشاپ ?

سلاام???

فایل های آپلود شده:

عکس قبل کار

فایل های آپلود شده:

این کار نهایی شده 

که خطوط رو هم پاک کردم

فایل های آپلود شده:

استاد ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید درباره کارم تا در صورت نیاز به اصلاح زمان داشته باشم...?

به خدا از 7 غروب دارم جواب میدم تازه رسیدم به شما ?

همه چیز عالی - فقط بافت تکسچر  بیابون رو ریز تر کنین 

ماشین به جاده اضافه کنین 

تکسچر بتنی که دادیم رو حتما استفاده کنین تغییرات خوبی ایجاد میکنه - بافت اشتنباخ ظریف هم کمک خوبی ه 

اینجوری هم پاس میشین ها ولی با 12?

نقل قول از Fatemeh Mohammadi در 30/08/1399, 7:11 ب.ظ

استاد ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید درباره کارم تا در صورت نیاز به اصلاح زمان داشته باشم...?

سلام طرح پایین ات خیلی بهتر از قبل هست وبه نظرم چندتا خار بیابونیم بذار -میتونی سایت رو کم رنگ تر کنی و چون اول خطوط بیایون دیده میش و با خیابون اطراف سایت و بعد خود کار و من جای تو بودم در کار اصلیم اون قسمتی که هلالی شکل هست و بین دو خیابون بود حتما پوشش گیاهی میذاشتم - در کل خوبه - برای واقع گرا بودن کار به جهت باد هم توجه کن چون در کویر یزد باد در جهت های خاصی میوزه - تناسب رنگی کارت خوبه - تکسچر بیابونتم خوبه -

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???