⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپفایل های ضمیمه دوره جامع اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فایل های ضمیمه دوره جامع اسکچاپ

سلام وقت بخیر....سال نو مبارک..مهندس بنده فایل ضمیمه فصل دوم اموزش اسکچ اپ رو قبلا روی اسکچ اپم داشتم الان میخام alt+c یا alt+g یا بقیه موارد رو بزنم کار نمیکنه فک میکنم پاک شده....و یادم نمیاد تو کدوم فایل باید قرار بگیره که بشه ازش استفاده کرد...اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید

سلام ? 

فایل ضمیمه شورتکات ها رو در فصل دوم می تونین دانلود کنین . 

سلام مهندس وقتتون بخیر ?

?نمیدونم درست عکس رو گذاشتم یا ن ولی مهندس وقتی فایل اسکچ اپ رو اکسپورت اتوکد میگیرم و همون کاری که انجام میدین رو انجام میدم تا وارد شدن ب اتوکد مشکلی نداره اما برای کویک سلکت ابجکت مورد نظر رو انتخاب میکنم تنظیمات کویک سلکت همونه اما رنگ ابجکت تو قسمت ولیو نیافتاده که با انتخابش همه ابجکت هایی که اون رنگه انتخاب بشه اتوکد ۲۰۱۹ هست ایا بخاطر نسخه اتوکد این مشکل هست؟؟یا مشکل دیگه داره؟؟؟ممنونم ???

سلام وقت تون به خیر باشه ?

برای موضوع مورد نظرتون تاپیک مجزا با نام مرتبط به سوال باز کنین . ?

سلام و خدا قوت مهندس آموزش اسکچاپ واقعا تمیز و حرفه ای بود من به شخصه خیلی یادگرفتم درواقع اصلا بلد نبودم تازه یاد گرفتم و چیزی که برای من خیلی ارزشمند بود به شخصه استایل کار کردن خود شماست منظورم سیستم پیش بردن پروژه استفاده از شرت کاتها  و علی الخصوص استفاده خیلی حرفه ای از گروه کردن همه چیز و سرعت کار هستش خیلی تلاش کردم که کمی یاد بگیرم هر فیلم رو چندین بار دیدم و هنوزم دارم می بینم ..

مزاحم شدم اول در مورد اون فایل ضمینه شرت کات بپرسم از کجا باید دانلودش کنم  چون حالا که با سیستم شما تقریبا آشنلا شدم نمی خوام شرت کات های  متفاوتی بچینم

و در مورد یکی از فایلهای اموزشی فکر می کنم خراب شده - فایل مدیریت فایلها فقط ۱۰ ذقیقه اولش پخش میشه.

ارادت.

%لام عزیز منون از نظر لطف شما ? 

همونطور که در همین تاپیک چند پیام بالاتر توضیح داده شدد ؛شرتکات ها توی فصل دوم هستن و رنگ لینکشون نارنجی هست  

توی صفحه ی فصلی که میگین فایل آموزشی مشکل داره پیام بذارین بررسی کنیم ولی احتمال 99.99% اوکی باشه چون بیش از 4 سال هست چند ده هزار نفر استفاده کردن و گزارش این مشکل رو ندادن . 

ویدئوها جدای ازآپارت در ویرور وبسایت خودمون به صورت مستقیم قابل دریافت هستن. 

ممونم ..من از آپارات دانلود کرده بودم حتما چک می کنم . بله خونده بودم در فصل دوم ولی متوجه نشده بودم فصل دوم کجاست فکر کنم  چون از اپارات دانلود کرده بودم داستان متفاوت بوده الان میرم توی سایت دنبالش می گردم . ارادت.

سلامت باشین 

توی بخش محتوا وبسایت "آموزش جامع اسکچاپ " رو سرچ کنین میاره براتون . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???