⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فرزانه کلبعلی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فرزانه کلبعلی

نقل قول از نبی سروی در 03/10/1399, 10:50 ق.ظ

سلام خانوم کلبعلی 

کار ما مشخصا پر زحمت بوده ولی نکت هی کلیدی مچ بودن و یکپارچگی این زحمت ها در کامپوزیت هست 

تاپیک آقای هاشمی رو نگاه کنین - ایشون هم 2 تا اثر تحویل دادن ودقیقا مشکل شما رو داشتن 

حتما  حتما ویدئ جمع بندی این فصل رو مشاهده کنین . 

امیدوارم در فضاهای دیگه بتونیم کنارتون باشیم ?

بله درسته متوجه کم کاری خودم هستم

متاسفانه وقت نکردم زیاد کار کنم فقط سعی کردم کارهای این فصل رو چندبار تکرار کنم شاید دلیلی برای حذف نشدنم باشه ?

حتما، انشالله سرفرصت دوباره آموزش ها رو از ابتدا نگاه میکنم و تمرین میکنم و کارهام رو بهتر میکنم

واقعا از شما هم خیلی متشکرم، دیدم نسبت به کار با فتوشاپ کلا عوض شد و خیلی چیزها از شما یاد گرفتم??

آرزوی موفقیت برای شما? 

امیدوارم باز هم ببینیم تون ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???