⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل دوم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل دوم

سطح فصل دوم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و یک مقدار سنگین تر بشه .3 Votes · 4,11%
کاملا چیزی بود که انتظار داشتم .49 Votes · 67,12%
خیلی سنگین بود برام کاش یه مقدار آهسته تر پیش بریم.21 Votes · 28,77%
73 Participants

سلام استاد خسته نباشید

هرچی جلو تر میریم آموزش ها جذاب تر میشن

ولی استاد یه خواهشی داشتم 
یه خورده فرصت تحویل کار هارو بیشتر کنید

متوجه این موضوع هستم که کمپ هست و سرعت واسمون مهمه ، ولی واسه افرادی مثل من که به "اجبار" همه ی ساعت ها به کامپیوتر دسترسی ندارن هم یه نیم نگاهی بکنید ?

کند نشه ها ، فقط انقدم تند نشه که جا بمونیم ?

نقل قول از نوشین ملکی در 28/08/1399, 10:07 ب.ظ

آقای سروی فرصت مرحله ها خیلی کوتاه هست ?

سلام خانوم ملکی? 

قبول دارم که محتوا و زمان مراحل به حدی میرسه که حالت شب تحویل معماری پیدا میکنه ولی الان مراحل بسیار زمان کافی دارن برای کسی که تایم ش رو برای کمپاپ خالی کرده ولی اگر درگیری دیگه ای دارین یه مقدار اذیت میشین . ارجاع به : 
http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/1-8.mp4

نقل قول از محمد ملکی در 28/08/1399, 10:16 ب.ظ

متوجه این موضوع هستم که کمپ هست و سرعت واسمون مهمه ، ولی واسه افرادی مثل من که به "اجبار" همه ی ساعت ها به کامپیوتر دسترسی ندارن هم یه نیم نگاهی بکنید ?

کند نشه ها ، فقط انقدم تند نشه که جا بمونیم ?

سلام جناب ملکی 

قبول دارم که محتوا و زمان مراحل به حدی میرسه که حالت شب تحویل معماری پیدا میکنه ولی الان مراحل بسیار زمان کافی دارن برای کسی که تایم ش رو برای کمپاپ خالی کرده ولی اگر درگیری دیگه ای دارین یه مقدار اذیت میشین . ارجاع به : 
http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/1-8.mp4

اجبار شما رو درک میکنم ولی کمپآپ کمپآپ ه ☺?

سلام . همه چیز عالیه اگر یه مقدار فرصت برای ارسال اثار بیشتر بشه دیگه بهتر هم میشه . 

پ.ن

یه جا تو ویدیو های اموزشی دیدم ولی نتونستم مجدد پیداش کنم ؛ ایموجی رو چطور بیارم برای پست ها ؟ کلید ویندوز با چی ؟ اونو یادم رفته ! D:  

سلام حسین جان? 

فرصت اضافه نمیشه متاسفانه ? ( کافی هست طبق سیلابس و تازه روزهای خوبش هست ) 

window + <    میشه ایموجی 

نقل قول از نبی سروی در 28/08/1399, 11:52 ب.ظ

سلام حسین جان? 

فرصت اضافه نمیشه متاسفانه ? ( کافی هست طبق سیلابس و تازه روزهای خوبش هست ) 

window + <    میشه ایموجی 

من رفتم یه سایت ایموجی بوک مارک کردم کنار دستم میزارم برای استفاده توی سایت????

سلام مهندس جان خوبین شبتون بخیر

در رابطه با کاری که میخواهین من متوجه نشدم دقیقا از ما چی میخواهین از ما میخواهین یه کار مشابه شما (خارجی)نما تاپ یا همون نما از بالا بگیریم و از عکس و فایل شما در اون استفاده مانند شما یا نه هرکاری دوست داشتیم انجام بدیم ولی پرزانته باشه حالا چه پلان باشه چه نما باش چه برش و چه و ......

نقل قول از امیر میلاد در 29/08/1399, 0:30 ق.ظ

سلام مهندس جان خوبین شبتون بخیر

در رابطه با کاری که میخواهین من متوجه نشدم دقیقا از ما چی میخواهین از ما میخواهین یه کار مشابه شما (خارجی)نما تاپ یا همون نما از بالا بگیریم و از عکس و فایل شما در اون استفاده مانند شما یا نه هرکاری دوست داشتیم انجام بدیم ولی پرزانته باشه حالا چه پلان باشه چه نما باش چه برش و چه و ......

هر چه میخواهد دل تنگت عزیز? 

اون براش ها و تصاویر نمونه هست شما از هر چیز دیگه ای استفاده کنین که متفاوت باشه بهتر هست اصلا 

اگه قبلا فتوشاپ کار کردین میتونین نما و چیزهای دیگه رو انجام بدین - پلان معمولا ساده و سریع انجام میشه . 

استاد یه سوال بپرسید از بقیه این رنگ موی اون خانومه توی قسمت دوم آموزش رو کدوم آرایشگری بلده دربیاره?

کلا عاشق شدم رفت☺

صواب داره? کوتاهی نکنید???

سلام اقای سروی امکان داره یکم اهسته پیش بریم از ورکشاپ بعدی؟

خیلی ممنون

احساس می کنم یکم برای کسایی که هیچی از فتوشاپ نمی دونن مطالب یهو سنگین شد

ولی در کل عالی

خسته نباشید

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???