⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپمتریال و تکسچر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

متریال و تکسچر

سلام جناب سروی

خدا قوت و سپاس از راهنمایی های که میکنید بنده در دوره پاییز اموزش اینسکیپ در خدمت شما خواهم بود در این مدت هم فیلم های اموزشی اسکچ اپ رو از سایت دانلود و استفاده کردم.فقط خود نرم افزار اسکچ اپ متریال و تکسچر زیاد و جالبی نداره اون چیزی رو هم که دانلود کردم با اون حال که سیم لس سرچ و دانلود کردم خیلی خوب نیستند ایا محموعه متریال و تکسچر هم برای اسکچ اپ دارید که بتوانیم از اون استفاده کنیم؟ در دوره اینسکیپ که از اول پاییز شروع میشه مجموعه متریال و تکسچر گسترده دارید که بتوانیم از اون استفاده کنیم؟

با سپاس از شما

سلام جناب امانی وقت تون به خیر باشه ? 

بستگی به این داره که شما واژه "گستردگی " رو چطور تعریف کنین . خود پکیج اینسکیپ باهاش یک آرشیو گلچین تکسچر هست که میتونین دانلودش کنین . اینسگیپ 3 هم یخورده متریال آماده آنلاین داره خودش . دیگه غول آخر هم پکیج مگاتور مون هست که حدود 2 ترابایت تکسچر سیم لس در اختیار شما میذاره . حالا با توجه به "مفهوم گستردگی" در ذهن تون نسبت به این ها اقدام کنین . 

سلام جناب سروی

من میخواستم مجموعه 23000 ابجکت رو خریداری کنم که 3 تا سوال برام پیش اومده :

1.ایا این ابجکتها رو برای رویت هم میشه استفاده کرد؟

2.ایا در مجوعه 23000 ،متریال و تکسچر هم هست؟

3.اگر مجموعه مگا تور را خریداری کنم دو مورود بالا رو هم جواب میده؟ 

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

1 - هر آبجکتی از هر نرم افزار مدلینگی رو میشه در هر نرم افزار دیگه ای استفاده کرد ولی تغییر فرمت اون آبجکت تخصص و مهارتی هست که باید به دست بیارین .

2 -  خیر - فقط آبجکت 

3 - مگاتور اصلا آبجکت اسکچاپی نداره . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???