⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محدثه انصاری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محدثه انصاری

سلام خانوم انصاری خسته نباشین 

کار آقای امانت تون همونی شده که باید میشده?

نقل قول از نبی سروی در 27/08/1399, 9:52 ب.ظ

سلام خانوم انصاری خسته نباشین 

کار آقای امانت تون همونی شده که باید میشده?

???? بالاخرهههه شد???

☺?

سلام

من این تمرین دوم را خیلییییی دوست داشتم و البته خیلی هم سختی کشیدم سرش اما امیدوارم اون جیزی که باید شده باشه 🙂

نقل قول از محدثه انصاری در 29/08/1399, 8:36 ب.ظ

سلام

من این تمرین دوم را خیلییییی دوست داشتم و البته خیلی هم سختی کشیدم سرش اما امیدوارم اون جیزی که باید شده باشه ?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم انصاری  به این ها میگن سختی های شیرین? 

با اینکه سورس اول تون کار شده باود هولی نتیجه ی شما جذاب ترش کرده . خسته نباشین . ظرافت براش کاری هاتون مشخص هست چه قدر دقت داشتین?

نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 10:20 ب.ظ

سلام خانوم انصاری  به این ها میگن سختی های شیرین? 

با اینکه سورس اول تون کار شده باود هولی نتیجه ی شما جذاب ترش کرده . خسته نباشین . ظرافت براش کاری هاتون مشخص هست چه قدر دقت داشتین?

????????ممنونمممم از شمااااا واقعااا این آموزش خیلی جذاب و کاربردی بود

?

???خسته نباشی 

نقل قول از محدثه انصاری در 29/08/1399, 8:37 ب.ظ
نقل قول از محدثه انصاری در 29/08/1399, 8:36 ب.ظ

سلام

من این تمرین دوم را خیلییییی دوست داشتم و البته خیلی هم سختی کشیدم سرش اما امیدوارم اون جیزی که باید شده باشه ?

چقدر کارتون جذاب شدهههه واقعا خسته نباشید ?????

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???