⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محدثه محمدی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محدثه محمدی

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 11:26 ب.ظ

سلام خانوم محمدی ? 

تغییرات و نتیجه نهایی عالی 

سایز تصویر بسیار کوچیک ( بسیار بعید بود از شما ) 

صعود مشروط 

ممنون از توجهتون??

جسارتا من متوجه نشدم که فقط برای سایز کوچیک صعود مشروط شدم یا کارم ایراد هم داره؟

فقط به خاطر سایز بسیار کوچیک ( خط قرمز مون? ) 

نقل قول از نبی سروی در 01/09/1399, 0:28 ق.ظ

فقط به خاطر سایز بسیار کوچیک ( خط قرمز مون?

بسیار خوب?

من اطلاعی نداشتم حتما برای تمرین بعدی دقت میکنم??☺️

سلام تمرین فصل سوم

انتخاب فیلترنهایی برام سخت بود همرو فرستادم 🙂

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم محمدی خسته نباشین ?

سورس تون عملا دست نخورده و اون چیزی که هدف ورکشاپ بوده حاصل نشده .

اینجا هم صعود مشروط میشه اگر هم نشه و صعود نرمال باشه با توجه به مشروط بودن فصل پیش تون این فصل باید استوری میشدین که کارتون اسن شرایط رو نداره. 

خداحافظی از شما ? امید دیدار در فرصت های دیگه ?

نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 3:06 ق.ظ

سلام خانوم محمدی خسته نباشین ?

سورس تون عملا دست نخورده و اون چیزی که هدف ورکشاپ بوده حاصل نشده .

اینجا هم صعود مشروط میشه اگر هم نشه و صعود نرمال باشه با توجه به مشروط بودن فصل پیش تون این فصل باید استوری میشدین که کارتون اسن شرایط رو نداره. 

خداحافظی از شما ? امید دیدار در فرصت های دیگه ?

سلام

من دقیقا مراحل کارو بر اساس فیلم اموزشی رفتم  فقط از تکسچرای متفاوت استفاده کردم متوجه نشدم منظورتون از اینکه سورس تغییر نکرده؟

سلام مجدد جناب سروی

ممنون میشم ایراد کارمو‌ بگید که یعنی چی سورس تغییر نکرده؟ 

من عینا مراحل ویدیو انجام دادم و اینکه به کار دیگر دوستانم نگاه میکردم کار همه سورسشون همونجوری بود فقط تکستچر داشت که منم انجام داده بودم

سوس تغییر نکردن یعنی ویرایش خاصی روی تصویر اولیه ای که داشتین ندادین . قطعا این کار با چند ویرایش کوچیک میتونست تاپ بشه ولی دیر هنگام ارسال کردن شما باعث میشه زمانی برای بهبود کار باقی نمونه . 

قطعا آثاری هستن که نسبت به خروجی شما ضعیف تر هست در این فصل ( شما نسبت به میانگین آثار این فصل نمره بسیار بالاتری میگیرین ) ولی چون صعودتون مشروط بوده باید در دسته آثار تاپ که استوری میشدن قرار میگرفتین . 

اگه اثری رو در فروم  مشاهده کردین که فصل پیش مشروط بودن و این فصل شرایط بدتر یا مشابه شما داشتن و بنده  صعود شون دادم همینجا لینک بدین تا بررسی کنیم ?

نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 6:27 ب.ظ

سوس تغییر نکردن یعنی ویرایش خاصی روی تصویر اولیه ای که داشتین ندادین . قطعا این کار با چند ویرایش کوچیک میتونست تاپ بشه ولی دیر هنگام ارسال کردن شما باعث میشه زمانی برای بهبود کار باقی نمونه . 

قطعا آثاری هستن که نسبت به خروجی شما ضعیف تر هست در این فصل ( شما نسبت به میانگین آثار این فصل نمره بسیار بالاتری میگیرین ) ولی چون صعودتون مشروط بوده باید در دسته آثار تاپ که استوری میشدن قرار میگرفتین . 

اگه اثری رو در فروم  مشاهده کردین که فصل پیش مشروط بودن و این فصل شرایط بدتر یا مشابه شما داشتن و بنده  صعود شون دادم همینجا لینک بدین تا بررسی کنیم ?

بله متاسفانه من تحویل دانشگاهم داشتم نرسیدم زودتر بفرستم

یعنی اصلا نمیشه من ادامه بدم زودتر دفعه های بعد بفرستم تا وقت به ادیت باشه

من‌نمیدونستم زودتر اگه بفرستم وقت برای ادیت هست

تصورم این بود اگه کارم خوب نیس و صعود نباید داشته باشم همون روز اول حذف میشم نمیدونستم فرصت برای ادیت هست

و من برای سورس اولیه دقیقا مطابق ویدیو انجام دادم

سلام مجدد خانوم محمدی ? 

بنده بارها در مورد جنس آموزش های کمپآپ در فروم و در آموزش ها صحبت کردم و اهمیت حضور وکرکسیون و سر زدن به تاپیک دوستان دیگه چیز جدیدی نباید براتون باشه .?

قطعا اگه شما نگاه  کوتاهی به تاپیک دوستان دیگه مینداختین یا روزهای قبلی ش کار دوستان دیگه رو بررسی میکردین این نتیجه حاصل نمیشد . این که شما در جریان نبودین ناشی از عدم حضور و فعالیت تون در کمپ هست که خودش ضرورت حذف شما رو نشون میده . 

کمپآپ یه کمپ هست و کمپ به قواعدش زنده ست .

امیدوارم در فرصت های دیگه کنارتون باشیم .❤

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???