⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مریم سالک

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مریم سالک

سلام اقای سروی وای من دارم از استرس دیوونه میشم فایلم اپلود نمیشه .... خوااااهش میکنم این یه ساعت و نادیده بگیرین .... وای هرچی ارسال و میزنم باز صفحه رفرش میشه نشونش نمیده .....

نمیدونم بعد هزااار بار تلاش نشون داد بالاخره یا نه ؟

میشه من توی اینستا براتون اسکرین و بفرستم ؟ من خیلی دیر پست فوتو ارک و دیدم ولی بلافاصله اقدام کردم... شما فک کنین یه پیج داشتم اونم شخصی هییییچ فعالیت عکس و استوری هم نداشتم .فقط از بقیه پیج ها استفاده میکردم.... 

حالا خودمو واسه اولین بار در معرض استوری قرار دادم و اخرش این بشه نتیجه خیلی درد اوره خدایی.... لطفا این یه ساعت که متاسفانه الان دیدم شده دو ساعت و عفو ملوکانه بفرمایید

نه خواهش میکنم دشمنتون شرمنده باشه حق که کاملا با شماست ولی خب برای اینکه حق اون کاربر هم ضایع نشه هردومون و اضافه کنین.من شاگرد زرنگی هستمااا 

راستی از قدیییم توی سایتتون بودم ولی امروز که اومدم مجدد وارد بشم توی ظاهر جدید سایت که مبارکتون باشه نام کاربری مو نشناخت و به ناچار اکانت جدید ساختم... من از شما چه پنهون از اقای منتظری هم تقاضای ریش سفیدی کردم 

اقای سروی اگه امکانش هست تجدید نظر بفرمایید

من این تاپیک و عصر ساختم از استرس که نکنه دیر بشه ... ولی خب همه چی قاطی پاتی شد ... به فکر رسوندن گرما به اون طرف زمین باشن لطفا ... سپاس

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم سالک عزیز ? 

من شرمنده س شمام ولی همین چند دقیقه پیش با خانوم گنجی صحبت میکردم من باب یکی از دوستان که 6 دقیقه دیرتر از زمان تعیین شده ثبت نام کردن . ثبت نام شنا دقیقا 1 ساعت و 56 دقیقه تاخیر داشته . 

من شرمنده ی شمام . ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???