⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپمشکل در نصب اسکیچ آپ 2017 در ویند …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مشکل در نصب اسکیچ آپ 2017 در ویندوز 10

سلام خسته نباشید من هر کاری میکنم نمیذاره

نصب کنم این ارور های که پیوست کردم میاد نمیدونم چکار کنم درست نصب بشه پیشنهادتون چیه چطوری نصب کنم که تو ویندوز 10 نصب بشه مجدد قبلا نصب بود پاک کرد دوباره خواستم نصب کنم نمیذاره

اینم دومین عکس

سلام عزیز ? 

علت خطا مشخص هست و گفته که ویندوز شما چی ها کم داره برای اجرای این نسخه . معمولا در صورتی که به اینرنت وصل باشین و install در تصویر اول رو بزنین خودش دانلود و نصب میکنه این ها رو . 

همچنین استفاده از ورژن 2017 رو توصیه نمیکنم . 

نقل قول از نبی سروی در 22/12/1399, 5:27 ب.ظ

سلام عزیز ? 

علت خطا مشخص هست و گفته که ویندوز شما چی ها کم داره برای اجرای این نسخه . معمولا در صورتی که به اینرنت وصل باشین و install در تصویر اول رو بزنین خودش دانلود و نصب میکنه این ها رو . 

همچنین استفاده از ورژن 2017 رو توصیه نمیکنم . 

اتفاقا ارور دومی هم همین هستش که من وقتی میزنم دانلود این ارور میاد برای همین سوال کردم 2017 رو بخاطر پلاگین ها میخوام استفاده بکنم

این ارور نیست جانب دانشور 

خودشدر متنگفته چه چیزیرو باید نصب کنین . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???