⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهرنوش مصطفوی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهرنوش مصطفوی

کار نهایی عالیه 

ولی بخش اعظمش به خاطر سورس هست - یعنی شما نسبت به سورس پرداخت کمی داشتین 

صعود مشروط?

سلام جناب سروی

خسته نباشید

یک سوال

چرا وقتی عکس رنگی وارد فتوشاپ میکنم سیاه سفید میشه؟

سلام

عکس رو مستقیم میکشین توی فوتوشاپ ؟ یا اینکه یه دایکیومنت سفید ساختین و بعد عکس رو میکشین داخل اون صفحه ی سفید ؟ 

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 8:37 ب.ظ

سلام

عکس رو مستقیم میکشین توی فوتوشاپ ؟ یا اینکه یه دایکیومنت سفید ساختین و بعد عکس رو میکشین داخل اون صفحه ی سفید ؟ 

نه کار زیری کلا سیاه و سفید شده بعد حالا عکس رنگی میکشم میارم تو صفحه سیاه سفید میشه و رنگی نیست

متوجه پاسخ تون نشدم . 
سوال قبلی بنده رو مجدد بخونین و پاسخ بدین?

نقل قول از نبی سروی در 05/09/1399, 10:36 ب.ظ

متوجه پاسخ تون نشدم . 
سوال قبلی بنده رو مجدد بخونین و پاسخ بدین?

ببینید میکشم داخل فتوشاپ و سیاه و سفید میشه

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

ابتدایی که دایکیومنت تون رو ساختین با موود grayscale یا همون سیاه سفید خودمون ساختین که توی آموزش ها اشاره کردیم به اینکه باید موود تون رو روی RGB بذارین . الان هم میتونین موودتون رو تغییر بدین .

نقل قول از نبی سروی در 06/09/1399, 10:51 ق.ظ

ابتدایی که دایکیومنت تون رو ساختین با موود grayscale یا همون سیاه سفید خودمون ساختین که توی آموزش ها اشاره کردیم به اینکه باید موود تون رو روی RGB بذارین . الان هم میتونین موودتون رو تغییر بدین .

بله بله یادم رفته بود ?

این تمرین این جلسه-بازهم کار میکنم و آپلود میکنم 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

نمونه خیلی خوبی ه 

امیدوارم کار خوبی ازش بیرون بکشین . 

الان من شک کردم - این نمونه کار خودتون هست ؟? جسارتا میشه سورس اولیه تون رو هم آپلود کنن?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???