⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهسا حسینی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهسا حسینی

12

مهسا حسینی

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم حسینی ?

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین .

Antoni gaudi_photoshop

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم حسینی ? 

ترکیب تصویر چیز خیلی جذابی نشده متاسفانه ولی دلیل اصلی عدم پذیرش این اثر سفید یا سیاه نبودن مطلق بک گراند هست . کاری که شما انجام دادین نیاز به تخصص و سختی بیشتری داره تا کار خوب در بیاد برای همین ما اصرار به بک گراند طلقا سفید یا سیاه داریم .

فقط 3 ساعت تا پایانزمان شما باقی مونده امیدوارم که خودتون رو برسونین ?

Norman faster

فایل های آپلود شده:

سلام استاد وقتتون بخیر... توی کار قبل من منظورتونو اشتباه متوجه شدم یعنی عکس با زمینه سفید استفاده کردم ولی گفتین چند عکس هم میشه استفاده کرد من یه عکس داخل تصویر و ی عکس هم توی زمینه سفید گذاشتم و کارایی ک گفتین انجام دادم ...الان دوباره انجام دادم امیدوارم مورد قبولتون باشه ...ممنون ک اشتباهمو گفتین?

سلام خنوم حسینی 

تلاش تون قابل تحسین هست 

سعی کنین در فصل دوم کرکسیون بیشتری داشت هباشین تا دقیقه 90  با 10.5 پاس نشین? 

شما در مرحله ی دوم جبران مافات کنین و جزو آثار برجسته که استوری میشن باشین در غیر این ضورت از کمپآپ حذف میشن .

بله حتما تلاش بیشتری میکنم استاد

تمرین فصل دوم

سلام استاد تمام تلاشمو کردم امیدوارم مورد قبولتون باشه?

فایل های آپلود شده:

سلام مهسا خانوم 

نتیجه نهایی بسیار عالی هست ولی سورسی که انتخاب کردین خام نبوده . واسه همین نمره ی خوبی نمیگیرین . 

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???