⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهسا حسینی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهسا حسینی

12

استاد واقعا گشتم ولی چیز ساده و مناسبی توی پینترست پیدا نکردم ...این به نسبت ساده تر بود گفتم با تمرکز بیشتر و کار بیشتر روی این طرح، زیاد خام نبودنش جبران کنم...استاد الان قبول شدم یا نه؟?

صعود مشروط?

تمرین ۳

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام استاد خسته نباشید. ازونجایی ک فایلمو فرستادم جواب ندادین و بجز استوری هایی که گذاشته بودین کار بقیه رو هم نگاه کردم یک تمرین دیگه هم انجام دادم امیدوارم یکی ازیم دوتا مورد قبولتون باشه ممنوم برا اموزشای خوبتون?

فایل های آپلود شده:

مربوط به تمرین فصل ۳

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم حسینی خسته نباشن ?

کارهای خوبس شدن مخصوصا اولی و تسلط خوبی که پیدا کردین رو نشون میدن ولی در حد کارهای تاپ فصل سوم نشدن و با توجه به صعود مشروط بودن شما باید ازتون خداحافظی کنیم ??

?ممنونم استاد

استاد ولی تمرین فصل پیشم که خیلی خوب شده بود نسبت به کارای شاخصی که استوری گذاشتین...حتی من پرسیدم اقای منتظری کفتن کار منم جزو اون هایی که شاخصه قراره استوری بشه انتخاب کردین ولی فرصت نکردن بزارن اما شما گفتین سعود مشروط شدم ? نمیشه حذف نشم؟

در مورد صحبت شما با جناب منتظری نیستم 

چیزی که ما اینجا صحبت کردیم مشروط بودن صعود شما بوده 

کارهای این فصل تون به مراتب بهتر بودن و میتونم بگم از میانگین آثار هنجوهای دیگه نمره بهتری میگیرین ولی جز آثار شاخص نیستن و اینجا بند صعود مشروط صفل قبل تون فعال میشه . 

امیدوارم در فرصت های دیگه بتونیم کنارتون باشیم ?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???