⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهسا صاحبقران

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهسا صاحبقران

12

مهساصاحبقران

سلام خانوم صاحبقران ? 

تکمیل ثبت نام شما نیازمند آپلود استوری تون هست . 

]ثبت نام کمپاپ

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام مجدد خانوم صاحبقران ?

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین ☺

با اقای منتظری هماهنگ شد در اینستاگرام

سلام جناب سروی ممنون از اموزش های خوبتون

میخواستم مسئله ای رو باهاتون مطرح کنم اینکه جسارتا سرعت اموزش تون خیلی بالاست ینی تو فیلم اموزشی سریع صحبت می کنید اینطوری کسایی که هیچ پیش زمینه ای از فتوشاپ ندارن واقعا جا می مونن و یاد گرفتن براشون سخت میشه

مثلا من خودم  سه چهار بار ویدئو رو میکشم عقب تا یه مسئله کوچیک رو یاد بگیرم. و این اعتماد نفس و اشتیاق امو کم میکنه. در صورتی که مثلا همزمان با همین کمپاپ دارم ویری هم یاد میگیرم اما سرعت تدریس اش خیلی خوبه

متشکرم 

منم میدونم اخرش جا میمونم از این کمپ?

البته باید روحیه مون بالا باشه

اما من قبلا فتوشاپ کار نکردم یهو احساس می کنم مطالب سنگین شد مثلا اگه یک روز بیشتر وقت داشتیم میتونستم فیلم هارو یه دور دیگه ببینم

سلام  خانوم صاحبقران ?

مشکل اینجاست که شما دارین همراه با کمپآپ فوتوآرک اموزش وی ری رو هم میبینین . حجم محتوای فصل دوم کاملا مناسب ۷۲ ساعتی هست که براش در نظر‌‌گرفته  شده ?

نقل قول از مهسا شعیبی در 29/08/1399, 4:35 ب.ظ

منم میدونم اخرش جا میمونم از این کمپ?

بنده همچین‌ ضعفی د شما نمیبینم و خیلی امیدوارم‌به صعود شما ?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???