⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهسا صاحبقران

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهسا صاحبقران

12
نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 7:07 ب.ظ

سلام  خانوم صاحبقران ?

مشکل اینجاست که شما دارین همراه با کمپآپ فوتوآرک اموزش وی ری رو هم میبینین . حجم محتوای فصل دوم کاملا مناسب ۷۲ ساعتی هست که براش در نظر‌‌گرفته  شده ?

نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 7:07 ب.ظ

سلام  خانوم صاحبقران ?

مشکل اینجاست که شما دارین همراه با کمپآپ فوتوآرک اموزش وی ری رو هم میبینین . حجم محتوای فصل دوم کاملا مناسب ۷۲ ساعتی هست که براش در نظر‌‌گرفته  شده ?

آخه ویری رو قبل تر ها شروع کردم و نمیتونم کنار بذارم اما باید تلاش ام بیشتر کنم

خودتون گفتین فروم ها جای درد و دل بود زمانی 🙂 

درد دل کنین مشکلی نداره ? 

منتها وی ری اینقدر گستره داره که سال دیگه همین موقع باز هم دارین یادش میگیرین ?

نقل قول از mahsa sahebgharan در 29/08/1399, 4:32 ب.ظ

سلام جناب سروی ممنون از اموزش های خوبتون

میخواستم مسئله ای رو باهاتون مطرح کنم اینکه جسارتا سرعت اموزش تون خیلی بالاست ینی تو فیلم اموزشی سریع صحبت می کنید اینطوری کسایی که هیچ پیش زمینه ای از فتوشاپ ندارن واقعا جا می مونن و یاد گرفتن براشون سخت میشه

مثلا من خودم  سه چهار بار ویدئو رو میکشم عقب تا یه مسئله کوچیک رو یاد بگیرم. و این اعتماد نفس و اشتیاق امو کم میکنه. در صورتی که مثلا همزمان با همین کمپاپ دارم ویری هم یاد میگیرم اما سرعت تدریس اش خیلی خوبه

متشکرم 

سلام خانم صاحبقران خسته نباشید در مورد این مطلب که درباره تدریس جناب سروی فرمودید من بعنوان یکی از کسانی که کل عمر حرفه ای خودم تو این رشته رو با خیلی از اساتید بنام بسیار رابطه صمیمی داشتم و همکاری های زیادی داشتم تا به الان باهاشون می تونم بگم جناب سروی بخاطر فن بیان ساده ای که بکار می برند توی آموزش هاشون خیلی خیلی خیلی راحت میشه با مطالبشون ارتباط بر قرار کرد و میتونم بگم جناب سروی و یکی دیگر از اساتیدی که اینجا نامی نمیبرم ازشون بخاطر علاقه ای که توی کارهاشون هستش شما رو به سمت موفقیت میبرن شده با دعوا و کتک کاری ??? و صرفا فکر جیب خودشون نیستن . ببخشید دخالت کردم ولی باید میگفتم حتما این مطلب رو میموند تو دلم ???

سلام جناب درویش عزیز ? اول از همه اینکه لطف شماست 

دوم اینکه اسم دوستانی که به نظرتون با کیفیت کار میکنن رو هرجایی از مجموعه ی ما خواستین بیارین .حتی اگه نرم افزار مشابه ما هم کار میکنن و آموزش میدن بنده وهمکارانم گاردی نداریم . بالاخره باید یه جایی از افرادی که حقش شون هست اسم برده بشه . ?

نقل قول از اشکان درویش در 29/08/1399, 9:42 ب.ظ
نقل قول از mahsa sahebgharan در 29/08/1399, 4:32 ب.ظ

سلام جناب سروی ممنون از اموزش های خوبتون

میخواستم مسئله ای رو باهاتون مطرح کنم اینکه جسارتا سرعت اموزش تون خیلی بالاست ینی تو فیلم اموزشی سریع صحبت می کنید اینطوری کسایی که هیچ پیش زمینه ای از فتوشاپ ندارن واقعا جا می مونن و یاد گرفتن براشون سخت میشه

مثلا من خودم  سه چهار بار ویدئو رو میکشم عقب تا یه مسئله کوچیک رو یاد بگیرم. و این اعتماد نفس و اشتیاق امو کم میکنه. در صورتی که مثلا همزمان با همین کمپاپ دارم ویری هم یاد میگیرم اما سرعت تدریس اش خیلی خوبه

متشکرم 

سلام خانم صاحبقران خسته نباشید در مورد این مطلب که درباره تدریس جناب سروی فرمودید من بعنوان یکی از کسانی که کل عمر حرفه ای خودم تو این رشته رو با خیلی از اساتید بنام بسیار رابطه صمیمی داشتم و همکاری های زیادی داشتم تا به الان باهاشون می تونم بگم جناب سروی بخاطر فن بیان ساده ای که بکار می برند توی آموزش هاشون خیلی خیلی خیلی راحت میشه با مطالبشون ارتباط بر قرار کرد و میتونم بگم جناب سروی و یکی دیگر از اساتیدی که اینجا نامی نمیبرم ازشون بخاطر علاقه ای که توی کارهاشون هستش شما رو به سمت موفقیت میبرن شده با دعوا و کتک کاری ??? و صرفا فکر جیب خودشون نیستن . ببخشید دخالت کردم ولی باید میگفتم حتما این مطلب رو میموند تو دلم ???

سلام خواهش می کنم 

بله روش تدریس شون عالیه اما من منظورم صرفا سرعت صحبت کردن شون بود

نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 10:36 ب.ظ

سلام جناب درویش عزیز ? اول از همه اینکه لطف شماست 

دوم اینکه اسم دوستانی که به نظرتون با کیفیت کار میکنن رو هرجایی از مجموعه ی ما خواستین بیارین .حتی اگه نرم افزار مشابه ما هم کار میکنن و آموزش میدن بنده وهمکارانم گاردی نداریم . بالاخره باید یه جایی از افرادی که حقش شون هست اسم برده بشه . ?

اقای سروی سلام 

من اصلا نرم افزار اسکچاپ رو ندارم 

و نمیدونم این پلان که باید روش کار کنیم رو چطور پیدا کنم

ممنونم که راهنمایی می کنید

هر نرم افزاری بلد هستین خروجی بگیرین. 

اصلا الزامی به اسکچآپ نیست . راینو - رویت - اتوکد  هرچیزی 

میتونین پلان های ساده توی اینترنت رو انتخاب کنین . ما زیاد سخت نمیگیریم توی این مورد . اگه کار معمار بزرگی باشه چه بهتر - نشد هم نشد فدای سرتون . یه چیزی باشه که شما پرداخت ش کنین . 

با توجه به پایان زمان مجاز ارائه ی تمرین فصل دوم این تاپیک قفل شد ? 

بعضی وقت ها ما فقط چند سانتیمتر مونده به موفقیت تسلیم میشم 

از فتوشاپ ناامید نشین و تسلیم نشین   کمپ فشرده ست  ولی فتوشاپ ساده ست☺  این کمپآپ بهانه ای باید بشه برای پیشرفت شما

از آشنایی شما با مجموعه ی آپ اسکچ آپ خوشحال شدیم ? ( مشاهده فصل سوم برای عموم بلامانع است)

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???