⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مونس ملاحسن‌پور

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مونس ملاحسن‌پور

[spoiler][/spoiler]

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم ملا حسن پور ?

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین ولی چرا اینقدر دقیقه 90! ?

سلام. خیلی ممنون

متاسفانه دیر متوجه این کمپ شدم.

فقط 3 دقیقه تا پایان زمان مجاز ?✌

سلام خانوم ملاحسن پور 

با توجه به زمان استوری شما یعنی 12 نوامبر خیلی مهم هست که این استوری در چه ساعتی از 12 نوامبر گذاشته شده . ممنون میشم در اسرع وقت این مورد رو شفاف سازی کنین.

نقل قول از ایمانه اسماعیل پور گنجی در 23/08/1399, 2:30 ب.ظ

سلام خانوم ملاحسن پور 

با توجه به زمان استوری شما یعنی 12 نوامبر خیلی مهم هست که این استوری در چه ساعتی از 12 نوامبر گذاشته شده . ممنون میشم در اسرع وقت این مورد رو شفاف سازی کنین.

سلام به شما.

در حقیقت من ساعت سه بامداد روز پنج شنبه متوجه این کمپ شدم و همون لحظه اقدام کردم. از اون جهت که تا دوازده شب پنج شنبه مهلت داشتیم، کمی زودتر از 24ساعت اسکرین رو فرستادم تا مشکلی در مراحل ثبت نام پیش نیاد. حال اگه نیاز هست من اسکرین دوباره بفرستم که خب 24 ساعت اون هم گذشته. 

البته من الان دو تا اسکرین فرستادم که تو یکی از اون ها ساعت مشخص هست.

ی شما یعنی 12 نوامبر خیلی مهم هست که این استوری در چه ساعتی از 12 نوامبر گذاشته شده . ممنون میشم در اسرع وقت این مورد رو شفاف سازی کنین.

سلام به شما.

در حقیقت من ساعت سه بامداد روز پنج شنبه متوجه این کمپ شدم و همون لحظه اقدام کردم. از اون جهت که تا دوازده شب پنج شنبه مهلت داشتیم، کمی زودتر از 24ساعت اسکرین رو فرستادم تا مشکلی در مراحل ثبت نام پیش نیاد. حال اگه نیاز هست من اسکرین دوباره بفرستم که خب 24 ساعت اون هم گذشته. 

البته من الان دو تا اسکرین فرستادم که تو یکی از اون ها ساعت مشخص هست.

ما دوستان دیگه ای رو که همین مشکل رو داشتن و ازمون سوال کردن  رو گفتیم تاپیک نزنن و ثبت نام نکنن . اگه ثبت نام شما رو بپذیریم در حق اون دوستان اجحاف میشه . امیدوارم در کمپآپ های بعدی ببینیمت تون .

تاپیک بسته شد .❤

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???