⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺میرزایی پور

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

میرزایی پور

نقل قول از فاطمه میرزایی پور در 30/08/1399, 10:38 ب.ظ
نقل قول از فاطمه میرزایی پور در 30/08/1399, 10:37 ب.ظ

سایه درخت ها هم اضافه شده

البته خودم احساس میکنم حس حال این بهتره

ایول فاطمه خیلی خوب شدن

پرداخت سومی خیلی بهتر بود ولی غلظت رنگش خیلی زیاد بود 

تا اینجا 18 ?

سلام 

خسته نباشید .

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام بسیاز عالی ? متن عالی تر ?

امکان ش هست سورس رو اپلود کنین ؟

سلام خانوم میرزایی پور 

بنده منتظر ارسال سورس از طرف  شما هست م?

سلام ببخشید ، من تازه دیدم .

فایل های آپلود شده:

ممنون از شما ? 

یعنی شما این تصویر رو با رنگ های نارنجی و آبی براش زدین ؟ 

واقعیت امر من متوجه کاری که شما کردین نشدم . آسمون و خورشید اضافه شده محسوس هست ولی بافت اصلی شهر چی بوده  و چی شده اهمیت داره برام .ممنون میشم توضیح بدین یا اسکرین از لایه های فتوشاپ تون بدین .?

سلام ، 

اول یک کروکی رو پیدا میکنیم و سپس با براش روش سایه ها رو می اندازیم . 

البته توی تصویر پایین از کروکی دوستم کمک گرفتم .شبیه به راندو با ماژیک یا مداد رنگی 

فایل های آپلود شده:
نقل قول از نبی سروی در 10/09/1399, 0:37 ق.ظ

ممنون از شما ? 

یعنی شما این تصویر رو با رنگ های نارنجی و آبی براش زدین ؟ 

واقعیت امر من متوجه کاری که شما کردین نشدم . آسمون و خورشید اضافه شده محسوس هست ولی بافت اصلی شهر چی بوده  و چی شده اهمیت داره برام .ممنون میشم توضیح بدین یا اسکرین از لایه های فتوشاپ تون بدین .?

فقط فایل اصلی رو ندارم متاسفانه ولی فایل پایینی رو دارم میتونم براتون بفرستم . راستش حس و حال راندو یک چیز دیگه ای ، کروکیا رو راندو فتوشاپی میکنیم با بچه ها تا به یادگار بمونه .

بسیار خلاقانه و به جا 

خسته نباشین - لذت بردم 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???