⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️نقد رندر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نقد رندر

سلام وقتتون بخییر لطفا این رندرمو مورد نقد قرار بدین ممنونم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب یوسفی عزیز خسته نباشید میگم بهتون ??

به صورت کلی که کار حذابی شده و بنده به نکات ریز قابل ارتقاش اشاره میکنم:

تکسچر آسفالت تون مناسب نیست و همچنین رفلکس یک دستی داره - حتی اگه کل آسفالت خیس باشه همچین رفتار پلاستیکی نداره . (رافنس و بامپ )

درسته کار نو ساز و شیک میخواد دیده بشه ولی درت بسیار بسیار رقیق روی گوشه ها و لبه های احجام پروژه میتونه جزییات رو غنی تر کنه 

یک گیاهی سمت راست کار هس که گل بنفش داره ؛ انگار رنگ بعضی از برگ های سیاه سیاه شده 

وقتی شیشه ها اینقدر شفاف و جذاب هستن و داره عمق خونه دیده میشه باید اساسیه خونه دیده بشه . این کار خیلی بهواقع گرایی کمک میکنه و حتی پرده گذاشتن .

کمی نویز هم داره تصویر که وقتی زوم میکنیم به چشم میان 

?

مرسی مهندس سروی عزیز نکات درستیو فرموردین سعی میکنم اونارو اصلاح کنم و دوباره رندرو آپلود کنم.از دِرت استفاده کردم ولی تو گوشها ی و پایین خودشو نشون داد باید اصلاح کنم. رفلکت آسفالتم اصلاح میکنم حتما ممنون بابت نظرتون

سلامت باشین عزیز ?

نقل قول از نبی سروی در 24/09/1399, 11:09 ق.ظ

سلام جناب یوسفی عزیز خسته نباشید میگم بهتون ??

به صورت کلی که کار حذابی شده و بنده به نکات ریز قابل ارتقاش اشاره میکنم:

تکسچر آسفالت تون مناسب نیست و همچنین رفلکس یک دستی داره - حتی اگه کل آسفالت خیس باشه همچین رفتار پلاستیکی نداره . (رافنس و بامپ )

درسته کار نو ساز و شیک میخواد دیده بشه ولی درت بسیار بسیار رقیق روی گوشه ها و لبه های احجام پروژه میتونه جزییات رو غنی تر کنه 

یک گیاهی سمت راست کار هس که گل بنفش داره ؛ انگار رنگ بعضی از برگ های سیاه سیاه شده 

وقتی شیشه ها اینقدر شفاف و جذاب هستن و داره عمق خونه دیده میشه باید اساسیه خونه دیده بشه . این کار خیلی بهواقع گرایی کمک میکنه و حتی پرده گذاشتن .

کمی نویز هم داره تصویر که وقتی زوم میکنیم به چشم میان 

?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام وقتتون بخییر متاسفانه آسفالت اون چیزی که میخواستم نشد ولی بقیه رو اصلاح کردم

سلام مجدد عزیز

قطعا بهتر شد ? 

منتها آسفالت به قول خودتون خوب نشده - 2 تا مسئله ست یکی تکسچر با کیفیت برای آسفالت ( من سریstreet کمپانی پلیگان رو پیشنهاد میکنم) یکی هم نحوه ی ساخت آسفالت خیس . این اموزش نحوه ی ساخت آسفالت خیس در تیا رندر هست ، میشه ازش برداشت لازم برای به کار بستن در وی ری رو داشت : 

[aparat id='L5enQ']

درت لبه ها رو نصف حالت فعلی کنین به نظرم 

اون شیشه بالای دیوار که داره داخل فضا رو نشون میده میتونه یه لوستر بگیره و همچنین بپردا ها حریر میتونن کارتون رو با جزییات تر کنن . 

نقل قول از نبی سروی در 27/09/1399, 12:52 ب.ظ

سلام مجدد عزیز

قطعا بهتر شد ? 

منتها آسفالت به قول خودتون خوب نشده - 2 تا مسئله ست یکی تکسچر با کیفیت برای آسفالت ( من سریstreet کمپانی پلیگان رو پیشنهاد میکنم) یکی هم نحوه ی ساخت آسفالت خیس . این اموزش نحوه ی ساخت آسفالت خیس در تیا رندر هست ، میشه ازش برداشت لازم برای به کار بستن در وی ری رو داشت : 

[aparat id='L5enQ']

درت لبه ها رو نصف حالت فعلی کنین به نظرم 

اون شیشه بالای دیوار که داره داخل فضا رو نشون میده میتونه یه لوستر بگیره و همچنین بپردا ها حریر میتونن کارتون رو با جزییات تر کنن . 

سلام وقتتون بخییر خیلی ممنونم اره تک تک این مطالبی که گفتین باید اصلاح بشه حتما این اصلاحاتو انجام میدم تا به نتیجه مطلوب برسم.

تکسچر آسفالت مناسب نیست بخاطر همین نتیجه مطلوبو نمیگیرم اصلاحش میکنم

این کارتون رو راه میندازه : 

http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/Tutorial/Thea/course/Wet%20File.rar

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???