⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺هدی جورابلو

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

هدی جورابلو

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 0:52 ق.ظ

به طرز عجیبی من رو یاد مهدی طارمی میندازین !

دروازه خالی رو میزنین بیرون ولی موقعیت سوخته رو گل میکنین !

صعود مشروط ?

خب خداروشکر به هر سختی بود گل شد?

ممنون از لطفتون مهندس، از صبح پشت سیستم بودم فقط صعود خستگیم رو رفع میکرد?

خانوم جورابلو از اتاق فرمان گفتن که شما در فصل سوم هم صهود مشروط داشتین و اثری هم ازتن استوری نشده لذا اون خستگی متاسفانه توی تن تون می مونه ??

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 1:29 ق.ظ

خانوم جورابلو از اتاق فرمان گفتن که شما در فصل سوم هم صهود مشروط داشتین و اثری هم ازتن استوری نشده لذا اون خستگی متاسفانه توی تن تون می مونه ??

ای وای مهندس یعنی هیچ راهی نداره، یه لطف دیگه

فکر کنم کلیت مفهوم این فصل رو درک  کردم و استفاده کردم تو کارم فقط زمان کم داشتم، و یکم تو درک سایه ها مشکل داشتم که نشد تو این زمان محدود خوب دربیارمش

اگر لطف کنید قبول کنید ممنون میشم، قول میدم فصل بعد جبران کنم صعودهای مشروطم رو?

صعود مشروط خودش یک تبصره ماده ارفاقی بود که توی این کمپ ابداع شد و اصلا خودش هم زیادی ه چه برسه به ندادیه گرفتن ش ? 

امیدوارم در فرصت های دیگه بتونیم کنارتون باشیم.

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 4:11 ب.ظ

صعود مشروط خودش یک تبصره ماده ارفاقی بود که توی این کمپ ابداع شد و اصلا خودش هم زیادی ه چه برسه به ندادیه گرفتن ش ? 

امیدوارم در فرصت های دیگه بتونیم کنارتون باشیم.

درود و احترام جناب مهندس

بله حق با شماست، ممنون بابت تمام زحمات و لطفتتون، آموزش‌ها و پشتیبانی و اخلاقتون عالی بود?

خوشحالم که تا این مرحله بودم و فتوشاپ رو به روش درست یاد گرفتم البته که کم کاری کردم باید بیشتر زمان میذاشتم،ناگفته نماند که فتوشاپ رو در حد همون دریا و حذف عناصر اضافه بلد بودم?

امیدوارم برای بچه های کمپ تخفیف عالی بذارید که بتونیم تهیه کنیم☺️

برقرار باشید???

ممنون از نظر لطف تون ?? آرزوی موفقیت برای شما ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???