⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا

فتوآرک ۹۹

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام رضای عزیز به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین 

نام تاپیک باید اسم و فامیل خودتون باشه . بنده دسترسی این کار برای تغییر نام رو دارم ولی واقعیت ش اسم و فامیل شما رو نتونستم متوجه بشم که تغییر نام بدم تاپیک رو .☺

سلام مجدد جناب سروی ... 

اینم از تمرین من امیدوارم در شان زاها حدید باشه ? البته سورس عکس کیفیتش پایین بود ...

با سپاس فراوان از آموزش با کیفیتتون ???...

واقعا همون ۴ نکته جلسه اول بعد نصب میتونه کلی دردسر داشته باشه ... من طرح ۳ که بودم شب تحویل ساعت ۴ یا ۵ صبح بود شیتو بسته بودم ولی سیو نمیشد و البته واسه اولین بار بود شیت میبستم و قبلش  یه سری آموزش مقدماتی دیده بودم ولی همون استرچ دیسک کار خودشو کرد و تا خود تحویل منو سکته داد تا از اخر سیو شد??

فایل های آپلود شده:

من عاشق کارای زاها حدیدم

فایل های آپلود شده:

Legend

فایل های آپلود شده:

اینم از تمرین من امیدوارم در شان زاها حدید باشه ? البته سورس عکس کیفیتش پایین بود ...

واقعا همون ۴ نکته جلسه اول بعد نصب میتونه کلی دردسر داشته باشه ... من طرح ۳ که بودم شب تحویل ساعت ۴ یا ۵ صبح بود شیتو بسته بودم ولی سیو نمیشد و البته واسه اولین بار بود شیت میبستم و قبلش  یه سری آموزش مقدماتی دیده بودم ولی همون استرچ دیسک کار خودشو کرد و تا خود تحویل منو سکته داد تا از اخر سیو شد??

چه قدر این تصویر ترکیب ش خوب شده و چه قدر بد که سایزش کمه ? سایز بالاش رو براتون آپلود میکنم خودتون هم داشته باشین . حیفه این کار رو ول کنین یکی دیگه بزنین . 

در مورد استرچ دیسک هم باید بگم که بهترین کسی که میتونه زخم نخوردن رو آموزشبده کسی هست که تا خرخره زخم خورده??? 

فایل های آپلود شده:

اینم عکس فایل ها

فایل های آپلود شده:

Befor

فایل های آپلود شده:

After

فایل های آپلود شده:

سلام جناب رضا ? 

سورس باید خام باشه و تغییرات و تاثیرات شما مشهود و زیاد 

بنده تغییر آنچنانی ندیدم متاسفانه . جدای از اون شما بعد از زمان تحویل مجاز کارتون رو رسوندین . 

بعضی وقت ها ما فقط چند سانتیمتر مونده به موفقیت تسلیم میشم 

از فتوشاپ ناامید نشین و تسلیم نشین   کمپ فشرده ست  ولی فتوشاپ ساده ست☺  این کمپآپ بهانه ای باید بشه برای پیشرفت شما

خوشحال شدم از آشنایی با شما ?

تاپیک قفل شد 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???