⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا

نقل قول از dramirreza در 02/09/1399, 7:49 ب.ظ

سلام مجدد جناب سروی عزیز ...‌ سوالی داشتم در رابطه با براش ها... به صورت کلی چه براش های کلاسیک و چه براش هایی که از تصاویر ساخته شدن(مثل اون پینتی که در اموزش استفاده کردین و حالت آب رنگی داشت) بعد از کشیدن رو تصویر امکان تغییر رنگ اونها بدون سلکت کردن وجود داره؟ (تو براش های ساخته شده از تصاویر که هاردنس اونها قابل تغییر نیست امکان سلکتشون خیلی سخته به دلیل تلورانس رنگی متفاوتی که برگرفته از تصویر ساخته شده هست ) واسه همین میخواستم بدونم میشه بعد اینکه رنگ انتخاب شد و براش زدیم بعدش میشه رنگ براش زده شده رو بدون سلکت کردن تغییر داد؟

سلام عزیز، خسته نباشید
برای موردی که گفتید اگر درست متوجه شده باشم، فکر میکنم راحت ترین راهش این هست که لایه ای که میخوان توش براش بزنین رو مجزا از سایر لایه ها در نظر بگیرین و بعد از براش زدن با hue / saturation تنظیمات رنگی اون یک لایه رو به شکل دلخواهتون تغییر بدید.

ممنون شما خسته نباشید ما که کاری نمیکنیم همه زحمتارو  شماها میکشین ???❤

پس یه جورایی محدوده و فقط از طریق هیو ستوریشن میشه تغییرش داد و نمیشه مثلا کد رنگی خاصی واسش تعریف کرد؟ و فقط هم از تب ایمیج و ادجاستمنت میشه اینکارو کرد و اگه لایه هیو / ستوریشن ایجاد کرد رو تمام لایه های پایینی تاثیر میزازه . درسته؟

سلام ?

این مقوله مربوط به کلیپینگ مسک  میشه که از سرفصل های فصل سوم هست . هم میشه ادجاسمنت رو به لایه خاصی اختصاص داد(بدون مسک) و هم میشه کد رنگ دقیقی رو اعمال کرد . 

این گزینه ویرایش پیاما برای من دیگه نمیاد واسه پیامای قبلی?... محدودیت تایمی داره؟

سلام بله عزیز  بعد از یه مدتی که یام نیست چه قدر بود دیگه نمیشه ویرایش کرد - یه چیزی شبیه تلگرام 

نقل قول از dramirreza در 03/09/1399, 2:58 ق.ظ

ممنون جناب سروی عزیز ...

نظرتون راجع به این تمرینم چی هست؟ 

هدف این فصل ساخت فضای جدید هست - اصلاح رنگ تخصصی هدف فصل های دیگه ست .

نقل قول از نبی سروی در 27/08/1399, 10:22 ق.ظ

اینم از تمرین من امیدوارم در شان زاها حدید باشه ? البته سورس عکس کیفیتش پایین بود ...

واقعا همون ۴ نکته جلسه اول بعد نصب میتونه کلی دردسر داشته باشه ... من طرح ۳ که بودم شب تحویل ساعت ۴ یا ۵ صبح بود شیتو بسته بودم ولی سیو نمیشد و البته واسه اولین بار بود شیت میبستم و قبلش  یه سری آموزش مقدماتی دیده بودم ولی همون استرچ دیسک کار خودشو کرد و تا خود تحویل منو سکته داد تا از اخر سیو شد??

چه قدر این تصویر ترکیب ش خوب شده و چه قدر بد که سایزش کمه ? سایز بالاش رو براتون آپلود میکنم خودتون هم داشته باشین . حیفه این کار رو ول کنین یکی دیگه بزنین . 

در مورد استرچ دیسک هم باید بگم که بهترین کسی که میتونه زخم نخوردن رو آموزشبده کسی هست که تا خرخره زخم خورده??? 

جناب سروی عزیز این فایل منو شما خودتون تو فتوشاپ سایزش رو بزرگ کردین دیگه؟ این ریسایز کردن که کیفیت رو هم حفظ کنه (یا حتی اگه میشه کیفیتش رو هم بالا برد ؟ ) به چه صورت هست؟

سلام عزیز

سوال اول رو متوجه نشدم 

سوال دوم در فصول بعدی گفته میشه 

نقل قول از نبی سروی در 04/09/1399, 9:15 ق.ظ

سلام عزیز

سوال اول رو متوجه نشدم 

سوال دوم در فصول بعدی گفته میشه 

ممنون در مجموع یک سوال بود ? کلا منظورم همون بالا بردن کیفیت و سایز یک عکس بود که چطور میشه تو فتوشاپ انجام داد

سلام جناب سروی عزیز  این از تمرین بنده . ممنون از آموزشای عالیتون ???

این فایل سورس

این کار  طراحی خودم هست

Befor

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???