⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️3ds max - corona

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

3ds max - corona

سلام مهندس سروی عزیز چند روز نبودم گفتم تاپیک جدید بزنم ???? لطف میکنید این کار رو اشکالاتش رو بفرمایید من کارهام رو با اسکچاپ مدلسازی میکنم میبرم توی مکس با کرونا رندر میگیرم این رو سایز کوچک فعلا گرفتم برای کرکسیون راستی با اون نرم افزاری که توی تیک تاک معرفی کردین میتونم همین سایز کوچک رو با کیفیت سایزش رو بزرگ کنم؟

سلام اشکان جان 

بله میتونی بزرگش کنی با گیگاپیکسل اما دقیقا مثل وقتی که بزرگ رندر گرفتی نمیشه ولی از کوچیک بودن خیلی بهتره . 

کار خوبی شده ؛ اصولا نمیشه با کرونا رندر بد گرفت . 

برگهای درختت انگار مشکل داره تکسچرشون . اون دیوار پشتی هم خط و خال تکسچرش داره تکرار میشه . اون حوله هم انگار روی هواست . 

ایرانی فنی نمیتونم بگیرم چون با کرونا کار نکردم . 

نقل قول از نبی سروی در 18/11/1399, 1:39 ب.ظ

سلام اشکان جان 

بله میتونی بزرگش کنی با گیگاپیکسل اما دقیقا مثل وقتی که بزرگ رندر گرفتی نمیشه ولی از کوچیک بودن خیلی بهتره . 

کار خوبی شده ؛ اصولا نمیشه با کرونا رندر بد گرفت . 

برگهای درختت انگار مشکل داره تکسچرشون . اون دیوار پشتی هم خط و خال تکسچرش داره تکرار میشه . اون حوله هم انگار روی هواست . 

ایرانی فنی نمیتونم بگیرم چون با کرونا کار نکردم . 

ممنون مهندس 

نور کار اوکی هستش؟ اون حوله یه میله آویز رو دیوار داره تو این زاویه مشخص نیست

بنده فکر میکنم نور در حدقابل قبول هست و متریال ها باید پر کار تر بشن 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???