⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)اسکریپت ساده‌ ات ارتش هیتلر بود و …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اسکریپت ساده‌ ات ارتش هیتلر بود و من لهستان بی دفاع... (دورهمی حذفیای گذشته و آینده‌ی کمپاپ)

نقل قول از آزیتا شهسوار در 30/10/1399, 7:49 ب.ظ

سلام بر حذفیای گذشته و آینده

یک حذفی هستم. اصن رهایی که در حذف شدن هست در ادامه دادن سختی های کمپاپ نیست.

(برای ابراز همدردی با دوستان مبتلا)???

نقل قول از اعظم موسائی در 30/10/1399, 9:00 ب.ظ

???? ولی من حذف شم میگم اعظم هستم یک حذفی??? رهایی رو خیلی خوب اومدی. یه لحظه حس کردم دوس دارم یه دست و یه پا نمیداشتم ولی رهایی یه حذفی رو میداشتم??

مگه شماها حذف شدید؟؟

حالا هی مثل من حذف حذف کنید تا قانون جذب بیاد یقتونو بگیره حذفتون کنه ?

ماشالله همه شبیه معتادهای کمپ ترک اعتیاد خودتون رو معرفی میکنید ??? اشکان هستم یک هفته پاکی در حال فضولی توی تاپیک باقی مونده های فتوآرک? من از الان غصه ام گرفته اگر کمپ بعدی لومیون باشه سیستمم نمیکشه 

رحمان جان ماشالله خوب داری همه پکهای مهندس سروی رو درو میکنی ها برادر من دارم سعی میکنم کار خوب بزنم تخفیف 20% ها شامل حالم بشه ???

نقل قول از اشکان درویش در 02/11/1399, 11:09 ق.ظ

رحمان جان ماشالله خوب داری همه پکهای مهندس سروی رو درو میکنی ها برادر من دارم سعی میکنم کار خوب بزنم تخفیف 20% ها شامل حالم بشه ???

????

بخدا میخواستم برم لباس بگیرم فتوآرک گرفتم ??

اینا همشون مونده‌ها فکر نکنی قورت دادم! پلاگینارو درحال دیدنشم. خانه عامری‌ها و نمای کلاسیک و انتقال فایل از مکس هنوز لایسنسشم نگرفتم ??‍♂️ 

من کارم کابینت و دکوراسیونه. نرم افزارو واسه پرزنت بهتر کارم به مشتری میخوام و یجورایی تفریحمم هست آموزش دیدن... عملا کل زندگی من تو مثلث کار_درس_باشگاه خلاصه میشه

مهندس سروی شخصیت عالی و منش دوستانه خودشون به کنار؛ آموزشاشون اصولی و دقیق و خوبه. قبلا چندتا اموزش گرفتم حیف اونهمه عمر و انرژی... کلی وقت گذاشتم سر مکس و ویری که فقط یه موردش ۲.۵ کلاس حضوری بود اونم ۳سال پیش! هنوز جاش درد میکنه ? مقاله رایگانای این سایت شرف داره به کل پکای اموزشی خیلیا

نقل قول از اشکان درویش در 02/11/1399, 10:50 ق.ظ

ماشالله همه شبیه معتادهای کمپ ترک اعتیاد خودتون رو معرفی میکنید ??? اشکان هستم یک هفته پاکی در حال فضولی توی تاپیک باقی مونده های فتوآرک? من از الان غصه ام گرفته اگر کمپ بعدی لومیون باشه سیستمم نمیکشه 

سیستم گفتی و کردی دلم کباب...

منم کمپ لومیون نیستم...

اصلا کمپ بدون من کمپه؟ روضه حضرت قاسمه ?????

از دست این سیستم بی تربیت...

خعییلیم گرون شده لعنتی ?? اقساطیاشونم ۴۰تومن وام میدن ۶۰تومن پس میگیرن??‍?

آقا این جدی معضل و چالش چندساله من شده بیا یه فکری واسش بکن ?

نقل قول از رحمان استکی در 02/11/1399, 8:33 ق.ظ
نقل قول از آزیتا شهسوار در 30/10/1399, 7:49 ب.ظ

سلام بر حذفیای گذشته و آینده

یک حذفی هستم. اصن رهایی که در حذف شدن هست در ادامه دادن سختی های کمپاپ نیست.

(برای ابراز همدردی با دوستان مبتلا)???

نقل قول از اعظم موسائی در 30/10/1399, 9:00 ب.ظ

???? ولی من حذف شم میگم اعظم هستم یک حذفی??? رهایی رو خیلی خوب اومدی. یه لحظه حس کردم دوس دارم یه دست و یه پا نمیداشتم ولی رهایی یه حذفی رو میداشتم??

مگه شماها حذف شدید؟؟

حالا هی مثل من حذف حذف کنید تا قانون جذب بیاد یقتونو بگیره حذفتون کنه ?

من که قانون جذب یقه مو گرفت حذف شدم ?

ولی خانم موسایی با قدرت دارن ادامه می دن. ان شالله تا مرحله آخر صعود کنن.

سلامت باشید هردوتون

من اتفاقی الان دیدم این پیامو ?

قانون جذبم واسه ماها فقط همین جاها پیداش میشه یقه مونو بگیره

حالا من بشینیم یه ماه تمام به یه میلیارد دلار پول فکر کنم... قانونه به روی مبارکشم نمیاره ??‍♂️

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???