⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺اشکان درویش

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اشکان درویش

نقل قول از نبی سروی در 15/10/1399, 1:49 ب.ظ

بله عزیز 

اول این رو تست کنین : 

EhtXt4rMHoDMg1L+Ontr32V3bObg3tDLzqh6Kk7vjg+gIQAKG2iSiIlX47O1ek69Z4zMv/EjPe08w2X8y0kCr88hCuN9JxuWs+TgIVCk+cgNOzUAVc5Vuc5MU48KfDUxzX/Wjhn7FHD44cO9KooR7hGz90MwkrXtBPxWM1su1hpaUcswnWfJjOPukEYGCNGLa2x6c3Bm

بعد این رو : 

FTioMzpEbq0tuzT9ytLQAHWCnaht9K0fImG2BkKZ4KCj9bRjocK4uQAVovwrMDoF92Y6jUaPRiADkd2ddprNnpZWZuFfMB4kYlqSyzhftxHwjO5EbjId6+gNY0coW99zP4Bl/oFYAXatrhM++dbyJtCAKwPbGLxfEBnQqH4/88mwaB+oDilgY1WjtUvgsRFbbXl0Z3pn

بعد این رو : 

NECCLCmRCa1tDXpsl45oslgVHmzGSJIXYY8/4o3/jeS+BnBOwax6mIXTJSOx+1gvWETWQOXON/WTOBm2Ykqc9O8nkV0EToe/EriGLC5nQnzOMhXQiWtW5MWdRcYHx17e8j4xwu9uVgLS5QZyjMR7LqGZHpdwXIu6SOD2FCEBM5s8tDZAlr1jsvIXpnysc8hiZGRncndl

و بهم بگین کدوم ها اوکی بودن . 
(چون شما خیلی دنبال داستان هستین گفتم بیشتر روی کمک تون حساب کنم!) ?

?????

اولی و دومی شدن عکسی که فرستادم سومی اوکی هستش ولی بازم اون داستان بلاک شدنه انگار انجام نشده . ببخشید دیر جواب دادم درگیر بدنسازی اجباری هستم (برشکاری) ???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

?

جناب سروی خدمت شما

0003-0A46-022A-024A

مثل اینکه عوض شده ماشین آی دی ها ?

امیدوارم بتونم حلش کنم برای سری های بعدی فصل 6 

ZK9C4FoFU/8xweDVVPaWxbHlq00XXo60vr0sa0Yl1LKJSv6K4LXQTA6VPetpvWNIiC6y5VDtwUkw3Wfgiz4TIkuPRvAa9MzCEdAmJ5+PA8tNISQQS+4WvvqqkwjIcdRVjOCNeFvO5HoSbr6CGY8lCeMSOpuoj+CA3rp/AK7+DzJvK/ljP4ZcSzkxcx6bUE3GaG1vanZ3

مهندس من الان واقعا گیج شدم الان شیت رو کامل کنیم یا هنوز فصل ادامه داره ؟!کاش میشد فیلم ها مثل فصل های قبلی یکجا باشه برای کرکسیون یک فرصتی داشتیم در انتها الان نمیدونم چکار کنم ؟! درمورد تغییر ماشین آیدی هم فکر کنم خود شرکت مبدا باید براتون درست کنه این داستان رو که تغییر نکنه  

هنوز چون نسبت به این قفل مطمئن نیستم لایسنس ش رو نخریدم و تریال هست نرم افزار .

الان هم فرصت دارین تا جایی که بنده پیش رفتم پیش برین وقت کم نمیارین . 

مشکل اینجاست که شما میخواین یه چیزی تحویل بدین و من میخوام فکر کینن که چی میخواین تحویل بدین . 

نقل قول از نبی سروی در 17/10/1399, 2:35 ب.ظ

هنوز چون نسبت به این قفل مطمئن نیستم لایسنس ش رو نخریدم و تریال هست نرم افزار .

الان هم فرصت دارین تا جایی که بنده پیش رفتم پیش برین وقت کم نمیارین . 

مشکل اینجاست که شما میخواین یه چیزی تحویل بدین و من میخوام فکر کینن که چی میخواین تحویل بدین . 

درسته  چشم تکرار نمیشه ? میخوام عقب نمونم فقط 

مهندس در مورد مشکل سایت هم به نظرم در مورد همین نوتفیکشین و این داستان ها میشه یک کانال اطلاع رسانی تلگرامی درست کرد فقط وقتی مطلبی به کمپ اضافه میشه اونجا اطلاع رسانی بشه دیگه اون رو همه میبیننمیتونن کانال رو پین کنن و یا نوتیفش رو فعال کنن یا صفحه اصلی سایت یک تایم لاین برای کمپ درست کنید اینطوری هم دوستان از تاریخ ها مطلع میشن  

راستی تازه فهمیدم مانیتورم 42 هستش تا حالا فکر میکردم 50 هستش ??? با خط کش و متر خیاطی افتادم به جون مانیتور. فاصله با مانیتورم 2 متر هستش نوشته ها خوانا هستش

نقل قول از اشکان درویش در 17/10/1399, 2:59 ب.ظ

مهندس در مورد مشکل سایت هم به نظرم در مورد همین نوتفیکشین و این داستان ها میشه یک کانال اطلاع رسانی تلگرامی درست کرد فقط وقتی مطلبی به کمپ اضافه میشه اونجا اطلاع رسانی بشه دیگه اون رو همه میبیننمیتونن کانال رو پین کنن و یا نوتیفش رو فعال کنن یا صفحه اصلی سایت یک تایم لاین برای کمپ درست کنید اینطوری هم دوستان از تاریخ ها مطلع میشن  

این کانال رو اگه شما درست کنین ممنون میشم . چون از زمان بنده خارج هست و اولین اتفاقی که میوفته بعض ها میگن ما فیلتر کن نداریم ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???