⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹اعظم موسائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اعظم موسائی

سلام. وقت شما بخیر. سایت جدید مبارکمون مبارکتون. مهندس تازه با سایت قدیمی داشتیم کنار می اومدیم باز شما تغییرات ایجاد کردین ولی در کل مبارک باشه. مهندس یه سوال داشتم برای این پتینه های کارهای کلاسیک یکی از دوستانم میگفت توی ویری متریال شیشه میدن و با دستکاری پارامترها به اون حالت طلایی میرسن بعد برام سوال شد یعنی روش اصلیش اینه؟! یعنی ما هم توی تیا باید همین کارو کنیم؟! 

سلام خانوم موسایی  

شما یخورده دیر به سایت قبلی رسیدین ! پیرمرد شده بود دیگه ?

رسیدن به متریال پتینه  طلایی ممکن هست در هر نرم افزاری با توجه به الفبای شیدرش متفاوت باشه. شما تصویری که دقیقا میخواین بهش برسین رو آپلود کنین تا بنده بهتون بگم توی تیا چطور میشه بهش رسید . 

خیلی هم ممنون

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

اقای مهندس این رندر چطور شده؟!

فایل های آپلود شده:
نقل قول از اعظم موسائی در 07/08/1399, 11:54 ق.ظ

خیلی هم ممنون

سلام مجدد 

متریال طلای خود تیا رو انتخاب کنین - رافنسش رو بالا ببرین در حد 30 تا 50  
و به رنگ زردی که داره یک تکسچر سلولوزی و دون دون اضافه کنین . 

نقل قول از اعظم موسائی در 07/08/1399, 11:58 ق.ظ

اول از هم تبریک مگم ؛ به طرز محسوسی کیفیت و قدرت چشم شما افزایش پیدا کرده . 

روش نورپردازی تون صحیح هست کاملا ؛ یعنی برای رندرهای شب اینچنینی نباید نور کلی واضحی توی صحنه باشه و باید نقاط به صورت موردی روشن باشه .

آبجکت ها با کیفیت و با سلیقه انتخاب شدن ولی در رنگ بندی کار بنده حس میکنم غلیظ شده خیلی . غلظت رنگ تا حدی سلیقه ای هست ولی بنده فکر میکنم چیزی که بنده ضمیمه کردم مناسب تر باشه .

حس من این بود که چوب های سقف اون رنگ لازم رو نداشتن و بردمشون سمت قهوه ای قرمز .  همچنین همیشه در این جنس رندر های شب سعی کنین یک جبه ی گرم در برابر جبه ی سرد نور پنجره در نظر بگیرین .

تمامی این موارد پست پروداکشنی هست و بنده سعی کردم توی تصویر ضمیمه اعمال کنم. 

البته بتن دیوار و همچنین فرم و پرده ی استفاده شده از نظر معماری و منطق گرایی می تونن عوض بشن و جذاب ترش کنن . ( ذهن چیزی که واقعا در دنیا دیده میشه رو طبیعی تر میبینه ) 

فایل های آپلود شده:

سلام. خیلی ممنون. ما هرچی تو این زمینه بدست بیاریم حاصل زحمات وراهنمایی های شماست. جناب مهندس یک سوال یک رو فایلی زمینه میکنم لطف کنید بفرمایید این تیارندر فزمت jpg میخواد دیگه؟! بعد اونجایی میگه ورژن های دیگه از این صحنه یعنی چی؟! 

فایل های آپلود شده:

راستی مهندس یادم رفت این و اولش بگم. نماتون و تیازندر پسندید?اخه اون دیگه بیشتر از اینکه کار من باشه کار شما بود

مهندس فایلی که دارم توی ایمیج سایز، dimension و زده 1928*1023 پیکسل، همین منظورشه دیگه؟! منظورش 1920*1080سایز رندر که نیست؟! فقط عکسم رزولوشن 72هست. عیبی نداره؟! 

نقل قول از نبی سروی در 07/08/1399, 3:28 ب.ظ
نقل قول از اعظم موسائی در 07/08/1399, 11:58 ق.ظ

اول از هم تبریک مگم ؛ به طرز محسوسی کیفیت و قدرت چشم شما افزایش پیدا کرده . 

روش نورپردازی تون صحیح هست کاملا ؛ یعنی برای رندرهای شب اینچنینی نباید نور کلی واضحی توی صحنه باشه و باید نقاط به صورت موردی روشن باشه .

آبجکت ها با کیفیت و با سلیقه انتخاب شدن ولی در رنگ بندی کار بنده حس میکنم غلیظ شده خیلی . غلظت رنگ تا حدی سلیقه ای هست ولی بنده فکر میکنم چیزی که بنده ضمیمه کردم مناسب تر باشه .

حس من این بود که چوب های سقف اون رنگ لازم رو نداشتن و بردمشون سمت قهوه ای قرمز .  همچنین همیشه در این جنس رندر های شب سعی کنین یک جبه ی گرم در برابر جبه ی سرد نور پنجره در نظر بگیرین .

تمامی این موارد پست پروداکشنی هست و بنده سعی کردم توی تصویر ضمیمه اعمال کنم. 

البته بتن دیوار و همچنین فرم و پرده ی استفاده شده از نظر معماری و منطق گرایی می تونن عوض بشن و جذاب ترش کنن . ( ذهن چیزی که واقعا در دنیا دیده میشه رو طبیعی تر میبینه ) 

اقای مهندس من هم سعی کردم غلظت رو کاهش بدم .نمیدونم چقدر موفق شدم؟!توی فایل دوم فرمودید ببرم یه حالت قرمزی باید ایجاد شه ایجاد کردم ولی دیگه نمیدونم اولی بهتره یا دومی؟!

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???