⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹اعظم موسائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اعظم موسائی

والا استودیو تیا چون کارت گرافیک من و نمیشناسه و فقط با سی پی یو کار میکنه، کلا ازش فاصله گرفتم .فک میکنم فایل رو از مکس تبدیل کنم به اسکچ و همونجا بش متریال بدم راحتتر باشم!!

البته تخت از فولدر CGAXIs  بود. الان متریال سازی و نوردهی صحنه خوبه؟! متوجه نشدم از نظر شما ایراد تخت چی هست!!

برای کار کردن با استدیو نیاز نیست اصلا شما رندر بگیرین ؛ فقط کافیه ازش برای لود کردن آبجکت های سنگین و تبدیل شون به پراکسی برای اسکچاپ استفاده کنین همین 

تخت لو پلی و بی کیفیت هست ؛ واضح هست شرایط ش ??

سلام علیکم.این هم زرد قناری ما.مهندس نمیدونم این نور مخفی چرا تیره نشون میده؟! منم حقیقتا اعصابم خورد شد رهاش کردم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم موسایی 

خیلی زرد قناری شده? به نظرم کمی متمایل به تونالیته قرمزش کنین از این حالت خارج بشه . 

در مورد نور مخفی هم تیره نشون نمیده اون سایه ای هست که میوفته و طبیعی ه . 2 حالت وجود داره یا صفحه ی امیترتون پشت و رو هست یا اینکه passive هست .

جناب مهندس منظورتئن توی فتوشاپ هست یا اینکه نور صحنه و متریال طلایی رو ببرم به سمت قرمز؟

فایل های آپلود شده:

منظورم توی خود تیا بود 

قرمز نشه ها - کمی متمایل بشه به این تونالیته تا از این قناری بودن در بیاد ! ?

سلام

فایل های آپلود شده:

آهان این بهتر شد 

زاویه 05 رو بیشتر میپسندم شخصا 

اون نور مخفی های سقفی رو درابین - هنوز مشکل دارن - ولتاژشون رو کم ندادین احیانا ؟!

سلام علیکم. وقت شما بخیر. جناب مهندس شما در یکی از قسمت های آموزش تیا میفرماید هر مانتوری یه مقداری از وی رم رو اشغال میکنه از کجا میتونیم بفهمیم چقدر و اشغال کرده؟! من کیس رو به تلویزیون خونه وصل کردم دیروز ابعاد رو توی تیا گذاشتم روی 2000*4000 بعد فضایی که از وی رم کارت گرافیک گرفت شد سه هزار و خورده ای. وسط رندر زد اوت اف مموری و هنگ کرد. باز گذاشتم پایین تر. شد دو هزار و خورده ای.این دفعه شروع کرد وسط اش کلا هنگ کرد در حدی که با دکمه پاور کیس و خاموش کردم!!  این پیغام رو مگه نباید همون اول های رندر بگه چرا دقیقه 13 گفت؟!  اینقدر از دیروز ترسیدم دیگه نرفتم سراغ کامپیوترم، فک میکردم نکنه سخت افزاری مشکل پیدا کرده باشه!!! 

مهندس مانیتور تاثیری روی فریز شدن محیط اسکچ داره؟ 

راستی جناب مهندس نور مخفی های سقف هم مشکل شون این بود دو تا صفحه روی هم بودن. 

نقل قول از اعظم موسائی در 25/08/1399, 6:35 ق.ظ

سلام علیکم. وقت شما بخیر. جناب مهندس شما در یکی از قسمت های آموزش تیا میفرماید هر مانتوری یه مقداری از وی رم رو اشغال میکنه از کجا میتونیم بفهمیم چقدر و اشغال کرده؟! من کیس رو به تلویزیون خونه وصل کردم دیروز ابعاد رو توی تیا گذاشتم روی 2000*4000 بعد فضایی که از وی رم کارت گرافیک گرفت شد سه هزار و خورده ای. وسط رندر زد اوت اف مموری و هنگ کرد. باز گذاشتم پایین تر. شد دو هزار و خورده ای.این دفعه شروع کرد وسط اش کلا هنگ کرد در حدی که با دکمه پاور کیس و خاموش کردم!!  این پیغام رو مگه نباید همون اول های رندر بگه چرا دقیقه 13 گفت؟!  اینقدر از دیروز ترسیدم دیگه نرفتم سراغ کامپیوترم، فک میکردم نکنه سخت افزاری مشکل پیدا کرده باشه!!! 

مهندس مانیتور تاثیری روی فریز شدن محیط اسکچ داره؟ 

هر چه قدر شما مانیتور بزرگتری داشته باشین توی رندر اینتراکتیو تاثیر میذاره ولی توی فاینال رندر همه چیز به سایز رندری که شما تعیین میکنین بستگی داره نه به ساز نمایشگر . 

شما این سایز رو توی رندر نهایی گذاشتین یا اینتراکتیو ؟ 

نقل قول از اعظم موسائی در 25/08/1399, 6:38 ق.ظ

راستی جناب مهندس نور مخفی های سقف هم مشکل شون این بود دو تا صفحه روی هم بودن. 

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???