⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)قیمت دهی انجام کار معماری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

قیمت دهی انجام کار معماری

12
نقل قول از نبی سروی در 21/09/1399, 11:28 ق.ظ

به صورت غید مستقیم این قیمت به نتیجه کار بستگی داره .

مشخصا قیمت ساعتی فرق متخصص با نیمه متخصص و آماتور و ... فرق میکنه . محاسبه ساعتی کاملا بستگی به رضایت خاطر شما بابت اون مبلغ ساعتی داره

بله دقیقا منم به این قضیه معتقدم،به خاطر همین میگم ساعتی ۲۰۰ واقعا زیاده و من آماتورم،درست نیست هزینه ای که شما به عنوان حرفه ای میگیرن منم همونو بگیرم،و نمیخوام ناعادلانه هزینه بذارم،من فایل و اپلود میکنم و ممنون میشم شما یه حدود هزینه روش بذارین.پیشاپیش ببخشید اگه خیلی حرفه ای نیست،چون اصرار داشتن مه حتما رمپ ها پر از گیاه باشه من ترکیبی از مسک و png رو رفتم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

من اینجوری قیمت نمیتونم باتون بدم ? 

میگم به خودتون بستگی داره

ولی اثر اونجوری که شما میگین هم بد نشده ها 

نقل قول از نبی سروی در 21/09/1399, 12:05 ب.ظ

من اینجوری قیمت نمیتونم باتون بدم ? 

میگم به خودتون بستگی داره

ولی اثر اونجوری که شما میگین هم بد نشده ها 

شما لطف دارید ولی مهندس یه حدود بدید من میترسم نمیدونم واقعا،دلم میخواد شما نظر بدید که من قیمت پرتی بهشون ندم یه وقت ناحقی نشه?

حالا ساعتی نه ، کلا یه حدود بخواید روش بذارید با توجه به موارد بالا که گفتم بگید لطفا

یا مثلا بگین بیشتر از چقدر نه کمتر از چقدر نه.یه بازه

?

گفتنی ها گفته شد ?

ممنون

نقل قول از نبی سروی در 21/09/1399, 4:40 ق.ظ

در کارهای اورژنسی برای زمان خودتون ارزش گذاری کنین 

بنده برای زمان خودم ساعتی ۲۰۰ هزار تومن رو به صورت پاسه در نظر میگیرم‌

یعنی اگه کاری ۵ ساعت زمان ببره هزینه ش رو ۱میلیون میگم‌?

یه بار یکی بم گفت ساعتی 6000 تومن. یه بار خیلی دور نیست یکی هم خیلی بیگانه با دنیای معماری نیست در واقع خودش معمار هست

بله خانم موسایی دقیقا به شانس بستگی داره 

و هر چه قدر شما کارتون با کیفیت تر باشه و همچنین در معرض دید افراد بیشتری باشین شانس تقریبی تون هم بالا میره .

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???