⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر اولیه نمای کلاسیک

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر اولیه نمای کلاسیک

سلام و عرض ادب و خسته نباشید

لطفا نقد بفرمایید 

آفرین خسته نباشی عالی شده به نظر من البته من کاربرم خواستم انرژی بدم عالی پیش رفتی

نقل قول از محمد عرفانیان دانشور در 21/12/1399, 3:29 ب.ظ

آفرین خسته نباشی عالی شده به نظر من البته من کاربرم خواستم انرژی بدم عالی پیش رفتی

ممنون از شما ?

خسته نباشین جناب سنجانی عزیز ?

لذت میبرم از پیشرفت تون . 

پرده های پشنت پنجره رو کمی عقب تر ببرین تا بعد ایجاد بشه پشت شیشه . 

حتما پست پرو کنین برای آسمون گذاشتن 

پشت درب ورودی رو یه فضای لابی دم دستی همشده مدل کنین خیلی تاثیر داره . 

زیر آلاچیق رو میز و صندلی و متعلقات ش رو بذارین 

بند و زوار گنبد آلاچیق نمیتونه سنگی باشه معمولا فلزی هست - شما مشکی نیمه مات کنین . مثل رنگ نرده هاتون 

داخل گنبد آلاچیق باید تیره باشه ولی روشن هست انگار صفحه ی پوسته ی آلاچیق یه رو هست و نور ازش رد شده به خاطر قواعد نرمال - دو پوسته ش کنین که داخل گنبد تیره بشه و نور از پوسته نره تو . 

یه کوچولو فضای سبز جلوی دوربین رو بیشتر کنین 

نقل قول از نبی سروی در 21/12/1399, 5:58 ب.ظ

خسته نباشین جناب سنجانی عزیز ?

لذت میبرم از پیشرفت تون . 

پرده های پشنت پنجره رو کمی عقب تر ببرین تا بعد ایجاد بشه پشت شیشه . 

حتما پست پرو کنین برای آسمون گذاشتن 

پشت درب ورودی رو یه فضای لابی دم دستی همشده مدل کنین خیلی تاثیر داره . 

زیر آلاچیق رو میز و صندلی و متعلقات ش رو بذارین 

بند و زوار گنبد آلاچیق نمیتونه سنگی باشه معمولا فلزی هست - شما مشکی نیمه مات کنین . مثل رنگ نرده هاتون 

داخل گنبد آلاچیق باید تیره باشه ولی روشن هست انگار صفحه ی پوسته ی آلاچیق یه رو هست و نور ازش رد شده به خاطر قواعد نرمال - دو پوسته ش کنین که داخل گنبد تیره بشه و نور از پوسته نره تو . 

یه کوچولو فضای سبز جلوی دوربین رو بیشتر کنین 

سلام ،شما لطف دارید،این نتیجه زحمات شماست،اصلاح میکنم میفرستم براتون ???

?

نقل قول از نبی سروی در 22/12/1399, 12:57 ب.ظ

?

لام مجدد مهندس سعی کردم تغییراتی بدم لطفا نظرتون بفرمایید،داخل گنبد هم یه لوستر هست که اینجا باز هم داخلش روشن تر شده

نقل قول از احمد گلابی سنجانی در 24/12/1399, 2:02 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 22/12/1399, 12:57 ب.ظ

?

لام مجدد مهندس سعی کردم تغییراتی بدم لطفا نظرتون بفرمایید،داخل گنبد هم یه لوستر هست که اینجا باز هم داخلش روشن تر شده

راضی نیستم ازش، آسمون خرابه ????

سلام. خدا قوت. بسیار هم عالی، اینسکیپ هست؟

کادر اسمون و بیشتر کنید، بهتر نمیشه؟

نقل قول از اعظم موسائی در 24/12/1399, 9:13 ق.ظ

سلام. خدا قوت. بسیار هم عالی، اینسکیپ هست؟

کادر اسمون و بیشتر کنید، بهتر نمیشه؟

سلام ممنون لطف دارید، بله اینسکیپ هست، ولی آسمون به فتوشاپ یه دستکاری کردم ک ب دل نمیشینه 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???