⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر اولیه نمای کلاسیک

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر اولیه نمای کلاسیک

سلام جناب سنجانی 

آسمون خوب نشده یه آسمون ساده و آبی و چند لکه ابر بذارین 

حجم به اندازه کافی شلوغ هست و اینجور آسمون باعث میشه ترسناک بشه کار ? 

در مورد زیر گنبد هم چون منبع نور دیده نمیشه باید خاموشش کنین و زیر گنبد تاریک بشه . 

سلام مجدد ممنون از راهنمایی ها ،امید است مقبول شود:))

مهندس سروی عزیز، مشتاق نظر شما هستیم 

سلام جناب سنجانی عزیز ?

به نظرم درخت ها خوب نشده حذفشون کنین - کیفیت مناسبی ندارن . 

حس میکنم یخورده با فتوشاپ روی نما رو هم کثیف کردین که خوب نشده 

سلام فقط آسمون فتوشاپ هست، اون تکسچر کثیف هست، با حذف درخت ها فکر میکنم صحنه خالی میشه 

سلام مجدد امیدوارم خستتون نکرده باشم

مهندس سنگ نما عوض کردم ولی به نظر خودم اون سنگ قبلی حس کلاسیک بیشتری داشت فراضی تر بودم حقیقتش، در مورد درخت ها هم تمام درخت های اینسکیپ تست کردم هیچ کدوم چمگی ب دل نمیزد ،درخت های ارشیو خودم هم خیلی خوب نیستن،در حقیقت از این درخت های اینسکیپ ضعیف تر هستن،گفتم شاید شما بخوای چنتا درخت خوب بهمون عیدی بدی:)) اینم رندر با سنگ جدید خدمت شما

والا اینسکیپ کلا آرشیو درخت و سبزینگی خوبی نداره .

اگه بخواین از آبجکت های ایمپورتی از مکس هم استفاده کنین خیلی سنگین میشه و البته کلیپینگ مپ و ترنسلوسنت با هم ماجرایی میشه برای اینسکیپ . 

واسه همین بنده کامپوزیت و پست پروداکشن رو پیشنهاد میکنم. 

البته درخت های شما خیلی غول ان الان و کوتاه تر باید پست پرو کنین 

سلام

خداروشکر که سنگ نما تون تغییر کرد ،چقدر سنگ نما بهتر شد . ولی خب اگر خیلی اون حالت رو دوست دارید یه درت ملویی با فتوشاپ بندازید روش.??? چرا درخت رو با فتوشاپ نمیزارید؟ چقدر درختا و گل های اینسکیپ یه جوریه!!! چرا با فتوشاپ حل و فصلش نمیکنید!??

ولی کادر اسمون و بلندتر ببندید بهتر میشه آ?? 

سلام ،ممنون از هر دو عزیز بزرگوار،والا اسب من توی فتوشاپ لنگ میزنه،اون داستان کرونا گرفتنم هم باعث شد از کمپ فتوارک جا بمونم ،نتیجه اینکه ضعف من توی فتوشاپ هنوز پابرجاست،ولی چشم سعی میکنم با فتوشاپ یه دستی به سر و گوشش بکشم????

.البته توی رندر شب هم مشکل دارم ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???