⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر داخلی فضای آشپزخانه 2

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر داخلی فضای آشپزخانه 2

مهندس جان سلام
ی کار اجرایی دارم میزنم با اینسکیپ بازهم. ایندعه فضای داخلی آشپزخونه
لطفا نقدش کنین برام (البته منظورم این نیست که پولشو بهم بدین??)
هنوز آبجکتاشو اینارو نذاشتم. که میدونم از این لحاظ کم و کسری داره. ولی تا اینجا میخوام ببینم پیشرفتم چطور بوده!!

چک قبول نمیکنین ؟??? 

استخون مدل کار اوکی ه 

منتها نور به صورت  خیلی over شده . 

سلام خسته نباشید چون فرمودید که کار اجرایی هستش گفتن این نکته بد نیست اون دستگاهی که کنار یخچال اومده روی صفحه کابینت از نظر اجرایی نمیتونه اونجا باشه حداقل 30 سانت باید از صفحه فاصله داشته باشه یعنی بالاتر از سطح صفحه کابینت باشه چون اگر وسیله ای روی صفحه باشه حواسشون نباشه در دستگاه باز بشه وسیله روی صفحه یا درب دستگاه رو خراب میکنه یا میفته زمین الانم وسیله خونه گرونه ?

برای کرکسیون های اولیه سایز پایین تر تصویر هم قبول میکنیم ??

مهندس جان با آپلود کارا از طریق choose file مشکل دارم??‍♂️??‍♂️

ولی چشم از این به بعد سایزشو پایین میارم 

نقل قول از نبی سروی در 28/09/1399, 11:04 ب.ظ

چک قبول نمیکنین ؟??? 

استخون مدل کار اوکی ه 

منتها نور به صورت  خیلی over شده . 

واسه همه چک دادنا مرسی??

ببخشید یعنی چی over شده؟؟! یعنی خیلی منابع نورانیم زیادن به لحاظ تعداد یا شدت و exposure زیاد شده؟؟!؟

و اینکه میخواستم راهنمایی کنین چه آبجکتایی برای سنگ کابینت و همینطور باکسای دکور بزارم که زیاد هم شلوغ نشه و از طرفی مناسب هم باشن؟؟!!

نقل قول از اشکان درویش در 28/09/1399, 11:04 ب.ظ

سلام خسته نباشید چون فرمودید که کار اجرایی هستش گفتن این نکته بد نیست اون دستگاهی که کنار یخچال اومده روی صفحه کابینت از نظر اجرایی نمیتونه اونجا باشه حداقل 30 سانت باید از صفحه فاصله داشته باشه یعنی بالاتر از سطح صفحه کابینت باشه چون اگر وسیله ای روی صفحه باشه حواسشون نباشه در دستگاه باز بشه وسیله روی صفحه یا درب دستگاه رو خراب میکنه یا میفته زمین الانم وسیله خونه گرونه ?

آقا اشکان گل خیلی ممنونم. مدلسازیش با من نبوده ولی حتما اینایی که گفتینو تا حد امکان لحاظ میکنم??

نقل قول از محمدعطا قره شیر در 28/09/1399, 11:19 ب.ظ

واسه همه چک دادنا مرسی??

ببخشید یعنی چی over شده؟؟! یعنی خیلی منابع نورانیم زیادن به لحاظ تعداد یا شدت و exposure زیاد شده؟؟!؟

و اینکه میخواستم راهنمایی کنین چه آبجکتایی برای سنگ کابینت و همینطور باکسای دکور بزارم که زیاد هم شلوغ نشه و از طرفی مناسب هم باشن؟؟!!

over شدن یعنی نتونستین بالانس خوبی توی هایلایت ها تا شدو ها داشته باشین و اصطلاحا کارتون اکسپوز تو د رایت شده  یا به عبارت دیگه ای فضا یک پارچه روشن شده و سایه و نیم سایه نداره .

آها متوجه شدم?
چشم اصلاح میکنم
مهندس اگه از پلاگین fredo corner کمک بگیرم برای گرد کرد لبه ها هم خوب میشه نه؟!?

چطور شدن؟!

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???