⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر داخلی فضای آشپزخانه 2

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر داخلی فضای آشپزخانه 2

بله معمولا کمی اصلاح نور درفتوشاپ کار رو رو تقویت مکنه . 

تصاویر شم ابرای کرکسیون و حتی اشتراک بی جهت سنگین هستن . یعنی تصویر 2K با فرمت jpeg کاملا مناسب هست و حجمش هم زیر 3 مگ میشه و میتونین توی سرور خود سایت آپلودش کنین . 

تصاویری که به ایت صورت شما از سرورهای دیگه آپلود میکنین و توی سایت میذارین بعد از مدتی توسط اون سرور پاک میشن . 

چشم مهندس جان حتما
و اینکه دم شما گرم که اسم بنده رو به عنوان یکی از رفقای درجه یکتون ذکر کردین. بسیار خشنود شدم از این داستان و اینا???
و اینکه لطفا به سوالاتم در مورد اون انیمیشن 4 ثانیه که گفتین پاسخ بدین?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خواهش میکنم عزیز ?? 

انیمیشنش چیزی خاصی نیست . همین زاویه رو کمی زوم میکنین . مجموع این سکانس های کوتاه میتونه شوریل باکیفیت سالانه ای براتون بسازه . 

نقل قول از نبی سروی در 08/10/1399, 11:05 ق.ظ

خواهش میکنم عزیز ?? 

انیمیشنش چیزی خاصی نیست . همین زاویه رو کمی زوم میکنین . مجموع این سکانس های کوتاه میتونه شوریل باکیفیت سالانه ای براتون بسازه . 

آها فهمیدم چی شد حتی میشه از اثر dof هم کمک گرفت برای استارت اول ویدئو. آقا گرفتم چی شد. دم شما گرم ??

بله میتونین از DOF هم استفاده کنین 

حنما حتما کی فریم های او و آخرتو نرو از حالت Easy در بیارین تا سرعت دوربین یکنواخت باشه و راحت توی کلیپ آخر سال هر جا رو خواستین برش بزنین 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???