⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️رندر داخلی فضای آشپزخانه 2

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رندر داخلی فضای آشپزخانه 2

بهتر شد ولی هنوز سفیدی های کار از دست رفتن و خیلی سفیدن - پشت دوربین خالیه ؟!

بله قطعا روند کردن لبه ها بسیار ماثر هست . 

نقل قول از نبی سروی در 29/09/1399, 3:24 ب.ظ

بهتر شد ولی هنوز سفیدی های کار از دست رفتن و خیلی سفیدن - پشت دوربین خالیه ؟!

بله قطعا روند کردن لبه ها بسیار ماثر هست . 

پشت دوربین بله خالیه. البته ببخشید پشتش به شماس????

چند تا عکس هال پذیرایی اینا رو تست کن برای پشت دوربین

نقل قول از نبی سروی در 29/09/1399, 6:23 ب.ظ

چند تا عکس هال پذیرایی اینا رو تست کن برای پشت دوربین

عکس یا مدل؟!؟!?

عکس 

چون قرار نیست اون ور رو رندر کنین و هدف پرزنت آشپزخونه ست 

این تصاویر همیشه توی پیکوفایل نمیمونن و وقتی حذف بشن ناقص میشه فروم . لطف کنین از آپلود خود سایت استفاده کنین .( حداقل تصویر اول و آخر رو اینکار رو بکنین از jpeg  استفاده کنین ) 

نقل قول از نبی سروی در 30/09/1399, 12:27 ب.ظ

این تصاویر همیشه توی پیکوفایل نمیمونن و وقتی حذف بشن ناقص میشه فروم . لطف کنین از آپلود خود سایت استفاده کنین .( حداقل تصویر اول و آخر رو اینکار رو بکنین از jpeg  استفاده کنین ) 

چشم

سلام و درود بر شما
ی سری اصلاحات روی رنگ و نور ایجاد کردم که کنتراست بهتری ایجاد بشه
نکاتی که شما گفتین هم رعایت کردم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خیلی بهتر شد جناب قره شیر 

خسته نباشین 

من جای شما بودم این شات ها رو به انیمیشن های 3   4 ثانیه ای تبدیل میکرم و آخر سال تحت عنوان شوریل اون سال توی یه ویدئو کوتاه 1 دقیقه ای جمع شون میکردم . 

فکر میکنم کارهای این اثر تموم شده و تایپیک به نقد و بررسی آثار منتقل شد ?

نقل قول از نبی سروی در 07/10/1399, 11:02 ق.ظ

خیلی بهتر شد جناب قره شیر 

خسته نباشین 

من جای شما بودم این شات ها رو به انیمیشن های 3   4 ثانیه ای تبدیل میکرم و آخر سال تحت عنوان شوریل اون سال توی یه ویدئو کوتاه 1 دقیقه ای جمع شون میکردم . 

فکر میکنم کارهای این اثر تموم شده و تایپیک به نقد و بررسی آثار منتقل شد ?

خیلی ممنونم جناب سروی. به خاطر راهنمایی های خوب شماس?
فقط اینکه این انیمیشن های 4 ثانیه ای چه قالبی باید داشته باشن؟! یعنی موضوع چیه؟! چیو باید به نمایش بزارم تو این 4 ثانیه؟! حرکت دوربین یا نورهای یا موضوعات باید به چه شکل انجام شه؟؟! اگه لطف کنین ی نمونه از این مدل انیمیشن ها برام بفرستین خیلی ممنون میشم?

رندر اصلی که مستقیما از خود اینسکیپ خروجی گرفته شده??

اینم با اندک مقادیری استفاده از فتوشاپ برای افزایش کنتراست و وضوح بیشتر تصویر??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???