⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺زهرا خادمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

زهرا خادمی

با 10.5 پاس شدین این مرحله رو ? 

متوجه منظورتون نشدم که عکس با کیفیت چطور میتونه بره توی فتوشاپ و بشه بی کیفیت ؟!???

اوه اوه چه لبِ مرز چشمم ترسید ??

تلاشمو خیلی بیشتر میکنم تا 20 بشم ??

هر عکسی بخصوص عکسایی که دانلود میکنمو وقتی میبرم توی فتوشاپ، به طرز عجیبی کیفیتش میاد پایین. البته شایدم چون خودم با فتوشاپ تاامسال کار نکرده بودم اینطور حس میکنم ??‍♀️

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

هیچ فرقی نمیکنن ? 

فقط سمت راستی زوم نیست ، شما فکر میکنین کیفیتش بیشتره ?

واقعااااا ??

مرسی که هستید و راهنماییی میکنید. من به فکرم زده بود فتوشاپو آن اینستال کنم یکی دیگه بریزما. خوب شد اینکارو نکردم ?

سلام روزتون بخیر 🙂

بنظرتون کدومیک از اینا خوبن روشون کار کنم استاد؟

فایل های آپلود شده:

و همینطور از اینا ?

فایل های آپلود شده:

قطعا این کار بهترین شون هست : 

سلامی دوباره.

اینم تمرین دوم خدمت شما 🙂

فایل های آپلود شده:

همه چیز عالی ? 

سایز کار کوچیک 

نتیجه : صعود مشروط ⚠

ممنون از آموزش خوبتون ?

ولی استاد دقیقا همون کاریه که خودتون تایید کردید، سایز تصویر از اول همینقدر بود ???

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???